ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / خرید اینترنتی کشمش آفتابی

خرید اینترنتی کشمش آفتابی

یکی از دغدغه‌های همه‌ی افرادی که به فکر سلامت و تناسب اندام خود هستند، این است که میان وعده چه چیزی مصرف کنند. اغلب میان وعده‌ها یا سلامت را به خطر می‌اندازد یا با تناسب اندام میانه‌ی خوبی ندارند. از طرفی بسیاری از میان وعده‌ها هستند که‌ احساس سیری به فرد نمی‌دهند. اگر شما هم به فکر میان وعده مفید هستید، باید با کشمش آفتابی آشنا شوید.

کشمش یکی از انواع میان وعده‌ها است که چندین مزیت را با هم دارد. این میان وعده خوشمزه، هم احساس سیری به شما می‌دهد. هم سالم است. هم دارای مواد مغذی است. اما کشمش‌ها تنوع زیادی دارند. یکی از انواع آن‌ها کشمش آفتابی است. از کشمش آفتابی چه می‌دانید؟ با ما باشید.

خرید اینترنتی
خرید اینترنتی کشمش

کشمش آفتابی چیست؟

انگور‌ها برای این‌که به کشمش تبدیل شوند، مسیرهای مختلفی را می‌توانند بپیمایند. برخی از این انگورها با کمک محلول تیزابی خشک می‌شوند. برخی دیگر از انگورها نیز به روشی ساده، در مقابل آفتاب خشک می‌شوند.

چون این انگورها برای تبدیل شدن به کشمش از آفتاب بهره می‌برند، به کشمش آفتابی معروف هستند‌. البته کشمش‌های تیزابی هم برای خشک شدن جلوی آفتاب قرار می‌گیرند. اما برای رسیدن به آفتاب، باید یک مرحله اضافه طی کنند. 

کشمش‌های آفتابی، چون زمانی طولانی‌تر باید جلوی آفتاب قرار بگیرند تا خشک شوند، رنگی تیره دارند. این کشمش‌های قهوه‌ای، از هیچ ماده افزودنی استفاده نمی‌کنند.

خرید کشمش آفتابی

زمانی که تصمیم می‌گیرید اقدام به خرید این میان وعده کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. این کشمش‌ها چون بدون هیچ ماده‌ای خشک شده است، امکان خراب شدنش بیشتر از کشمش تیزابی است. پس دقت کنید کشمشی را خریداری کنید که تازه باشد.

برای تشخیص کشمش‌تازه از کهنه، باید کشمش‌ها را لمس کنید. وجود ریز دانه‌هایی در کشمش‌ها،‌ نشان از کهنگی آن‌ها دارد. اگر‌قیمت کشمش  برایتان مهم نیست، بهتر است کشمش‌های درشت‌تر را انتخاب کنید که قیمت بیشتری دارند. اصولا کشمش‌های ریزتر ارزان‌تر هستند.

کشمش آفتابی
کشمش آفتابی

اما اگر می‌خواهید حتما کشمش آفتابی تهیه کنید، یکی از کشمش‌ها را بچشید. کشمشی که طعمش به سمت ترشی‌ تمایل داشته باشد، یعنی به شیوه‌ی دودی خشک شده است.

پس از خرید نیز حتما‌ کشمش  را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. قرار دادن کشمش در جای گرم باعث می‌شود زودتر خراب شود.

چگونه می‌توان کشمش آفتابی خرید

راه‌های زیادی برای خرید کشمش وجود دارد. یکی از راه‌ها این است که به صورت حضوری به خشکبار فروشی‌ها مراجعه کنید. در این مواقع، با لمس و چشیدن کشمش می‌توانید از کیفیت کشمش مطمئن شوید. 

اما اگر‌به هر دلیلی نمی‌توانید به صورت حضوری‌ اقدام کنید، می‌توانید قیمت کشمش را از سایت بررسی کرده و به صورت اینترنتی اقدام به خرید آن کنید‌. فقط دقت کنید که حتما از مکانی معتبر این کار را انجام دهید. 

کلام آخر

یکی از میان وعده‌های مقوی، کشمش‌های آفتابی است. این کشمش‌ها به دلیل اینکه بدون هیچ ماده‌ای خشک می‌شوند بسیار طبیعی هستند. رنگ قهوه‌ای آن‌ها نیز به دلیل زمان زیادی است که طی می‌کنند تا خشک شوند.

بهترین انتخاب، چه برای بزرگسالان و چه برای کودکان، برای میان وعده، همین کشمش است

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مواد مغذی موجود در کشمش

مواد مغذی موجود در کشمش

کشمش یکی از محبوب‌ترین خشکبارهای مردم ایران و سراسر جهان محسوب می‌شود. کشمش به روش‌های …

فروش کشمش
کانال تلگرام