ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / کشمش پلویی صادراتی | عمده فروشی کشمش پلویی صادراتی قوچان

کشمش پلویی صادراتی | عمده فروشی کشمش پلویی صادراتی قوچان

عمده فروشی کشمش پلویی صادراتی شهرستان قوچان به منظور تامین بازار داخلی و ارسال به خارج از ایران صورت می پذیرد. کشمش پلویی قوچان یک محصول ایده آل صادراتی می باشد که خریداران زیادی را مورد توجه خود قرار داده است.
کشمش در زنجیره غذایی جزو خشکبار فوق العاده مهم به حساب می آید. اغلب میوه های خشک همان نام میوه خود را دارند اما کشمش جزو معدود خشکباری است که نامی مستقل دارد.کشمس انواع مختلفی دارد که دلایل زیادی باعث تفاوت کشمش ها شده است  که می توانیم نحوه تولید را یکی از آنها بدانیم. کشمش خشکباری است که مصرف گسترده ای میتواند داشته باشد و از دیر باز جزی از فرهنگ تغذیه ای ایرانیان بوده است.امروزه ثابت شده است که کشمش فواید پزشکی و درمانی زیادی دارد از جمله در کنترل قند خون و فشار خون می تواند موثر باشد

کشمش پلویی صادراتی | عمده فروشی کشمش پلویی صادراتی قوچان

تولید انواع کشمش

تولید انواع کشمشکشمش از زمان باستان از جمله خشکبار مورد علاقه ایرانیان بوده است. خاصیت طبع گرم کشمش طبع سرد برنج را متعادل می کند. کشمش پلویی نوعی خاص از انگور است که با اسلوب خاص تبدیل به کشمش می‌شود.کشمش را به دو سبک سنتی و صنعتی تولید می‌کنند. در سبک سنتی، حبه‌های انگور را در یک سینی قرار داده و جلوی آفتاب خشک می‌کنند یا آن‌گونه که در گذشته نیاکان ما انجام می‌دادند و انگور در زیر زمین‌ها یا اتاق‌ها‌ی تاریک آویزان شده تا خشک و مبدل  به کشمش شود. در سبک صنعتی هم از بخار گوگرد یا فرو کردن در تیز آب یا انواع دیگر روش‌ها برای تولید کشمش استفاده می‌شود

شیوه خشک کردن میوه های مختلف، متفاوت است. می توان برای انگور، ۴ شیوه متداول را نام برد که که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

 1. کشمش انگوری
 2. کشمش تیزابی
 3. کشمش آفتاب خشک
 4. کشمش سایه خشک

دو نوع اول برای تولید نیازمند تیزاب هستند و دو نوع آخر محصولاتی ارگانیک به حساب می آیند که کشمش پلویی در دسته کشمش های آفتاب خشک قرار می گیرد.
این محصول می تواند ارزش صادراتی بالایی داشته باشد و نود و شش درصد تولیدات شهرستان قوچان به تهیه آن اختصاص دارد.
و بدین ترتیب عمده فروشی کشمش پلویی را می توان در حجم بالایی در بازار قوچان، مشاهده نمود.

کشمش صادراتی قوچان

کشمش صادراتی قوچانظرفیت چشمگیر تولید کشمش درجه یک در قوچان بسیار بالاست.
بهترین نوع انگور در ایران که انگور سلطانی نام دارد  بیشترین  محصول پرورش یافته در قوچان نیز از این نوع است. لذا بدیهی خواهد بود که کشمش صادراتی در مقدار زیادی توسط تولیدکنندگان قوچانی، به دست آید.
از میان حجم بالای کشمش صادراتی قوچان، طبق آمارها حدود ۱۰ درصد برای صادرات به کشورهای مختلف انتخاب می شود.
کشورهایی که به صورت اختصاصی خرید کشمش قوچان را از لحاظ کیفیت نوع محصول تایید میکنند عبارت اند از:

 • روسیه
 • رومانی
 • اوکراین
 • بلاروس
 • آلمان
 • انگلستان
 • فلیپین
 • چین

عمده فروشی کشمش پلویی

کشمش پلویی همان طور که از نام آن پیداست، برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
کشمش ارزش غذایی فوق العاده ای دارد و خواص فراوان آن، باعث می شود مصرف کنندگان عمده ای داشته باشد.
عمده فروشی کشمش پلویی به تبعیت از تقاضای زیاد برای این محصول در بازار خشکبار سراسر ایران انجام می شود.
اما آنچه بیش از همه حائزاهمیت است امکان دسترسی به فروشنده ای است که بهترین نرخ قیمت عمده را ارائه دهد.
برای این منظور بهتر آن است که با تولید کنندگان عمده کشمش پلویی در شهرهایی همچون قوچان، کاشمر و یا ملایر، در ارتباط باشد.
این فروشندگان قادر هستند محصولی خوب را در طولانی مدت و با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهند .

کشمش پلویی صادراتی

کشمش پلویی صادراتیکشمش پلویی صادراتی در رنگ‌های گوناگون و به رو‌ش‌های مختلف تولید  و به دست مصرف کننده می‌رسد. کشمش پلویی صادراتی سومین کالا غیر نفتی صادراتی ایران است و در جهان رتبه بالایی برخوردار بوده وتوانسته سهم بیشتری از بازار صادرات کشمش پلویی و دیگر انواع کشمش را به خود اختصاص دهد.تقریبا هشتاد درصد از صادرات کشمش توسط ایران ، ترکیه ، آمریکا ، شیلی صورت می گیرد. اقسام کشمش پلویی صادراتی معمولا به دو نوع می باشد:

 1. کشمش تیزابی پلویی
 2. کشمش طلایی پلویی

لیست قیمت انواع کشمش پلویی صادراتی

لیست قیمت انواع کشمش پلویی صادراتی قیمت فروش کشمش پلویی صادراتی با توجه به شیوه توزیع ، آن  متفاوت است که با مراجعه به سایت های اینترنتی می توان لیست انواع قیمت ها را مشاهده کرد که در این سایت ها می توان قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش قوچان را مشاهده کرد یا با مراجعه به پخش فروش شرکت های تولید کشمش پلویی  و یا با مراجعه به مراکز پخش و نمایندگی های شرکت ها است که می توان لیست تمام قیمت ها را مشاهده کنیم 
برای مثال نمونه های بسته بندی نسبت به نمونه هایی که به شکل کیلویی عرضه می گردند، قیمت ارزان تری دارند

براساس آمار قیمت روز کشمش انگوری که این روزها بسیار بازار ناملایمی دارد و جز ضرر چیزی برای تولید کننده کشمش نداشته، است

بهترین برند های کشمش پلویی در کشور

بهترین برند های کشمش پلویی در کشوردر سالیان اخیر رقابت سختی میان تولید کنندگان داخلی کشمش پلویی ایجاد شده است که این موجب پیشرفت و تکامل در سیستم های تولیدی و افزایش کیفیت کشمش پلویی شده است. برندهای بسیاری در زمینه کشمش پلویی در کشور وجود دارند که این برندها نه تنها در ایران بلکه در جهان زبانزد عام و خاص هستند و به کشورهای زیادی کشمش پلویی را  صادر  می کنند.

کیفیت بالای محصولات این برند ها و صادرات و چهره شناخته شده این برندها باعث شده در سالیان اخیر کشورهای زیادی از جمله کره و چین درخواست همکاری و تبادل تکنولوژی و علم در حوزه ای تولید کشمش به خصوص کشمش پلویی داشته باشند.

برترین تولید کنندگان کشمش پلویی

برترین تولید کنندگان کشمش پلویی هرچند انتخاب برترین تولید کنندگان کشمش پلویی صادراتی در ایران که آوازه آنها در جهان زبانزد همگان است به غایت کار مشکلی است اما در بازار نام چند تولید کننده مطرح را که با وسواس زیاد انتخاب کرده ایم را به شما معرفی می کنیم :

کارخانه کشمش قوچان ، کارخانه کشمش بناب ، کارخانه کشمش کاشمر

این سه تولید کننده تقریبا با فاصله زیادی نسبت به سایر رقبا می توان در زمره برترین تولید کننده کشمش پلویی در کشور قرار داد

مراکز پخش کشمش پلویی صادراتی در کشور

مراکز پخش کشمش پلویی صادراتی در کشورعمده فروشی کشمش پلویی صادراتی قوچان و کاشمر و قزوین و بناب از مراکز عمده پخش کشمش محسوب می شوند که در این میان عمده فروشی قوچان با ظرفیت بالایی که در صادرات دارد زبانزد همگان است. قوچان به عنوان یکی از شهرهای خراسان از محور های تولید اقسام انگور و کشمش در ایران می باشد.پس از قوچان،  قزوین در صادرات و پخش عمده کشمش پلویی نقش عمده ای را ایفا میکند به طوریکه سالیانه بالغ بر شصت تن صادرات کشمش پلویی به کشورهای حوضه ی خلیج فارس و اروپا دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کشمش افتابی در بازار | تولید کنندگان کشمش پلویی جهت صادرات

کشمش پلویی جهت صادرات در انواع مرغوب و با کیفیت تولید شده و تولید کنندگان آن را با بسته بندی صادراتی و مطلوب به بازار های جهانی عرضه می دارند. یکی از انواع کشمش

فروش کشمش
کانال تلگرام