ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی کیلویی

قیمت کشمش پلویی کیلویی

کشمش پلویی کیلویی دارای قیمت مناسب تری نسبت به نوع بسته بندی آن دارد و مناسب برای خرید های عمده می باشد.یکی از راه های تهیه این نوع کشمش، خرید اینترنتی است. با این روش شما می توانید قیمت انواع کشمش ها را با هم مقایسه کنید.
شنیدن نام کشمش، در ذهن تداعی شیرینی کشمشی و نخود کشمش مادر بزرگ ها را می کند. کشمش از دیر باز به عنوان یکی از تنقلات سالم در دسترس همگان بوده است. این محصول خوشمزه دارای خاصیت های فراوانی است.

کشمش پلویی کیلویی

کشمش پلویی کیلویی

انواع کشمش به دو صورت به بازار عرضه می شوند:

 •  به صورت کیلویی
 •  و به شکل بسته بندی

استفاده از کشمش پلویی در ایران رایج تر است و علاقمندان زیادی دارد. قیمت کشمش پلویی کیلویی مناسب تر نسبت به مدل بسته بندی آن است. کشمش پلویی به دو صورت تولید می شود:

 •  به صورت صنعتی
 •  به صورت ارگانیک و طبیعی

در هر دو نوع تولید، کیفیت کشمش حفظ می شود. کشمش های پلویی که به روش صنعتی تولید می شوند از رنگ روشنی برخوردار هستند و گاهی به آن کشمش طلایی نیز می گویند. در روش صنعتی برای تهیه و تولید کشمش از این مواد استفاده می کنند:

 •  محلوا تیزاب
 •  دود گوگرد
 •  افزودنی های مجاز

کارخانه های فراوری کشمش، محصول تولیدی خود را برند های گوناگون به بازار فروش عرضه می کنند. برای آگاهی از قیمت کشمش پلویی کیلویی می توان به سایت های معتبر یا دفتر نمایندگی فروش کارخانه مراجعه کرد.

کشمش پلویی کیلویی

خرید کشمش پلویی

برای یک خرید خوب باید نکاتی را در نظر گرفت:

 •  از مکان های معتبر کشمش خریداری شود.
 •  کیفیت محصول را در نظر بگیرید.
 •  از قیمت مناسب برخوردار باشد.
 •  تمیز و بهداشتی باشد.
 •  دارای بسته بندی مناسب باشد.

خرید کشمش پلویی خوب و با کیفیت تاثیر زیادی در طعم و مزه غذا دارد. با توجه به خاصیت های زیاد و طعم خوب آن، بهتر است که در سبد مصرف خانوار جایگاه ویژه ای برای کشمش در نظر بگیرند. از جمله خاصیت هایی که می توان برای آن برشمرد:

 •  کشمش از اسپاسم عضلانی جلوگیری می کند.
 •  باعث خوشبویی دهان می شود.
 •  کشمش آرامش و تقویت اعصاب را باعث می شود.
 •  و …

کشمش پلویی کیلویی

عرضه انواع کشمش به بازار

شرکت ها و کارخانه های تولیدی کشمش، برای رساندن محصولات تولیدی خود به دست مشتری و پخش آن در بازار های سراسر کشور، از نمایندگان فروش خود کمک می گیرند.این نمایندگان در بیشتر شهر ها دارای دفاتر فروش هستند و خریداران عمده با مراجعه به آن ها می توانند مقدار درخواستی خود را تهیه کنند. نمایندگان فروش انواع کشمش را با عرضه در سایت های اینترنتی به مشتری معرفی می کنند و امکان مقایسه انواع کشمش، از طریق این سایت ها فراهم شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش | پخش کشمش پلویی طلایی به صورت عمده

 قبل از هرچیزی به تعریف انواع چشم ها خواهیم پرداخت ها با آن آشنا شویم کبد در ادامه به فروش عمده کشمش، قیمت کشمش  قوچان، قیمت کشمش کاشمر، قیمت روز کشمش انگوری  و کارخانه کشمش تاکستان فروش عمده کشمش پلویی خریداران کشمش ونیز فروش کشمش آفتابی در اصفهان خواهیم پرداخت :کشمش پلو از غذاهای دلخواه قسمت اعظمی از ایرانیان است. خاصیت گرم کشمش طبیعت سرد برنج را تعدیل می نماید. کشمش پلویی نوعی خاص از انگور است که با روشی خاص تبدیل به کشمش می‌شود.کشمش محصول خشک شده انگور است . انگور به طرق مختلفی به کشمش تبدیل می‌شود. انگورهای متفاوت نیز کشمش‌های متفاوتی دارند. مثلا مویز از انگور سیاه و یا قرمز دانه دار تهیه می‌شود و کشمش پلوی هم از نوع انگور زردرنگ بدون دانه.اگر اسم کشمش سبز قلمی کاشمر را شنیده‌اید، ممکن است کنجکاو شده باشید چرا این کشمش اینهمه مشهور است.کاشمر نام کنونی ترشیز است. شهر کاشمر و حومه ان به داشتن باغات انگور مشهور است.بنابراین شرکت صادرات ترشیز علاوه بر صادرات محصولات محلی کاشمر نام قدیم انرا نیز زنده نگه داشته است.تهیه کشمش به ظرافت خاصی نیاز دارد و ان نکته در این است که اب دانه‌های انگور قبل از پوسیده شدن ان کاملا گرفته شود.بنابراین کشاورزان باذوق تمام تلاش خودشان را می‌کنند این کار زودتر انجام شود.کشمش افتابی: خوشبختانه کاشمر در منطقه بسیار افتابگیر قرار دارد و افتاب خراسان به اندازه کافی قدرت دارد تا به سرعت اب دانه‌های انگور را تبخیر کند.انگور را روی طناب‌ در افتاب پهن می‌کنند.یا انرا دانه دانه کرده روی پارچه سفیدی پهن می‌کنند.کشمش سبز:کشمش سبز در اتاقهای تهویه دار خشک می‌شود،امروزه از پنکه برای سریع تر شدن تبخیر کمک می‌گیرند.کشمش پلویی :کشمش پلوئی حاصل فروبردن انگور در تیزاب سلطانی است که باید حتما توسط افراد ماهر انجام شود چرا که دوز بالای استفاده از تیزاب برای مصرف کنندگان خطرناک است.میزان معینی تیزاب را در آب حل می‌کنند و خوشه انگور را داخل ان فرو برده و در افتاب اویزان می‌کنند.

فروش کشمش
کانال تلگرام