ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی ملایر | تولیدکننده بهترین کشمش صادراتی در ایران

قیمت کشمش پلویی ملایر | تولیدکننده بهترین کشمش صادراتی در ایران

قیمت کشمش پلویی ملایر متفاوت بوده و با توجه به میزان بسته بندی شده و شرکت تولید کننده متغیر خواهد بود مثلا قیمت کشمش پلویی ۹۷ درجه یک حدود بیست و پنج هزار تومان و کشمش های درجه دو قیمتی حدود شانزده یا هفده هزار تومان داشتند. ملایر یکی از قطب های اصلی انواع کشمش در ایران است که اغلب محصولات درجه یک و مناسب صادرات میباشند . خدماتی که کارخانجات و فروشگاه ها ارائه میدهند قابل توجه میباشند و همچنین دریافت محصول سفارش داده شده در اسرع وقت و تضمین کیفیت محصول و بسته بندی های مناسب از خدمات این فروشنده ها میباشد.

قیمت کشمش پلویی ملایر | تولیدکننده بهترین کشمش صادراتی در ایران

کشمش پلویی صادراتی ملایر

کشمش پلویی صادراتی ملایرملایر شهر جهانی انگور است و کشمش های تولید شده در ان نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا معروف است. انواع مختلفی از کشمش ها در این شهر تولید میشود و بعضی در بازار های داخلی و بعضی هم بعنوان صادرات به کشور های دیگر فرستاده میشود. یکی از انواع این محصولات کشمش تیزابی است که ویژگی های منحصر به فردی دارد از جمله : بدون دانه بودن ، خوش طعم بودن، سایز مناسب ، خوش رنگ بودن و ارگانیک بودن ان میباشد البته این نوع کشمش در خارج از ایران به کشمش سلطانا نیز معروف است و متقاضیان زیادی دارد. از دیگر انواع کشمش های صادراتی ملایر کشمش پلویی افتابی است که البته قیمت کشمش پلویی آفتابی نسبت به بقیه کمی بیشتر است و علت ان زحمت زیاد بابت خشک شدن و طبیعی بودن این نوع کشمش هاست. کشمش طلایی صادراتی نیز از انواع کشمش های ملایر است که به ان سوپر گلد نیز گفته میشود و در یک مرحله از تولید ان به ان گاز گوگرد داده میشود که رنگ ان طلایی و شفافیت زیادی دارد و علاقه مندان زیادی دارد. 

فروش عمده کشمش پلویی ملایر

فروش عمده کشمش پلویی ملایرفروش عمده کشمش پلویی بصورت فله ای و در کارتن هم بصورت حضوری در فروشگاه های مخصوص انجام میشود و هم میتوان از طریق سایت های معتبر برند های تولیدی را با هم مقایسه کرد و خرید اینترنتی انجام داد. قیمت کشمش پلویی فله ای متفاوت است و علت ان عدم وجود صنف خاص برای این محصول است با این حال روش خشک کردن محصول و درجه بندی برای کیفیت ان بر قیمت تاثیر مستقیم دارد. نحوه دریافت کشمش فله ای طوریست که بصورت گونی از باغدار خریداری میشود و به انبار کارخانه منتقل میشود سپس شسته شده و اماده خشک کردن یا به اصطلاح دمکنی میشوند.

قیمت کشمش پلویی ملایر در بازار خشکبار

قیمت کشمش پلویی ملایر در بازار خشکبارقیمت رو کشمش تیزابی ملایردر سایت بازار خشکبار ایران موجود میباشد و میتوان در انجا بررسی کرد. البته بهترین روش برای خرید انواع کشمش های ملایر و حتی برای صادرات استعلام قیمت از مکارخانه ها و سفارش مستقیم میباشد. در صورت استعلام قیمت از کارخانه نمونه محصول را هم میتوان دریافت کرد تا کیفیت ان مورد بررسی قرار بگیرد. البته پس از انجام تحقیقات و اطمینان از کیفیت محصول کارخانه مورد نظر خرید نهایی هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی امکان پذیر میباشد. 

خرید انواع کشمش پلویی درجه یک

خرید انواع کشمش پلویی درجه یک کشمش های افتابی در بین کشمش ها از قیمت بالاتری برخوردارند. البته انواع کشمش قیمت های متفاوتی دارند مثلا قیمت کشمش سبز از قیمت کشمش مویز بیشتر میباشد و البته دارای متقاضیان بیشتری نیز میباشد. درجه بندی انواع کشمش از نظر کیفیت با توجه به سفارش خریدار انجام میشود و خریدار با توجه به نیاز مشتریان سفارش خود را به کارخانه جات محول میکند.

صادرات کشمش به کشورهای همسایه

صادرات کشمش به کشورهای همسایهصادرات کشمش به کشور های همسایه بازار خوبی دارد و علت ان مساعد بودن اقلیم ایران برای تولید انگور و در نهایت فراورده ان که کشمش است میباشد و همچنین کشمش به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. نوع کشمش هایی که در داخل استفاده میشوند با انواع صادراتی متفائت نمیباشد و تنها تفاوت مربوط به نحوه بسته بندی انها میباشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش پلویی اعلا

فروش کشمش پلویی عمده با درجه بندی های مختلفی صورت می گیرد  . اما عرضه نوع اعلا و ممتاز این محصول فقط توسط افراد خاصی امکان پذیر است . این امر خریداران را به جستجو وا می دارد تا تامین کننده ای قابل را برای خود در این زمینه بیابند . یکی از دغدغه های مهم خریداران این است که بتوانند با خیالی آسوده حجم دلخواه محصول مورد سفارش خود را به دست آورند . برای دستیابی به این مهم لازم است بتوانند با تامین کننده ای توانمند کار بکنند . لذا مسئله توانایی تامین محصول، بسیار مهم خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

فروش کشمش
کانال تلگرام