ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی طلایی عمده | تولید و عرضه آن در تهران

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده | تولید و عرضه آن در تهران

نرخ کشمش پلویی مرغوب در بازار تهران می تواند متفاوت با دیگر شهرهای سراسر کشور باشد. از آنجایی که خریداران عمده و مخصوصا مشتریان صادراتی این شهر را محل خرید خود قرار می دهند، لذا بازار خشکبار آن از اهمیت برخوردار است.
کشمش پلویی مرغوب می تواند یک محصول صادراتی قلمداد شود که شهرهای مختلفی به تولید آن می پردازند.
این محصول در بازار شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، از خرید و فروش عمده ای برخوردار می باشد. خرید عمده کشمش پلویی در بازار ایران به دلیل داشتن طعم خاص آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. این نوع کشمش دارای نرخ مناسب و مرغوب می باشد. قیمت کشمش پلویی طلایی عمده را می شود از فروشگاه های گوناگون به دست آورد. البته در این خصوص بهتر است که به نمایندگی شرکت های تولیدی مراجعه شود.

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده | تولید و عرضه آن در تهران

کشمش پلویی در بازار تهران

کشمش پلویی در بازار تهراناهمیت تهران را در عرضه خشکبار و مخصوصا کشمش می توانیم در موارد زیر برشماریم:

 1. پایتخت بودن
 2. تجمع خشکبار فروشان سراسر ایران در این شهر
 3. حضور عمده مشتریان خارجی

موارد فوق نیز خود موجبات دیگری را فراهم می آورند که رونق بازار کشمش تهران را سبب می شود:

 • قیمت مناسب
 • تنوع محصول
 • امکان تامین عمده محصول
 • مرغوبیت محصول

موارد فوق دست در دست هم، شرایط فروش خوبی را برای کشمش پلویی در تهران فراهم می کنند.
بدین ترتیب قیمت کشمش پلویی در این شهر با دقت بالایی دنبال می شود.

آیا می دانید قیمت کشمش پلویی ۹۷ را بر چه اساسی بررسی نموده اند؟ آیا قیمت فروش آن در تمامی شهرهای کشور مقطوع بوده و یا با تفاوت نرخ روبرو بود؟ در ابتدا باید به این نکته اشاره نمود که انواع کشمش پلویی در ایران تولید می شود پس احتمالا برای هر نوع از آن قیمت خاصی تعریف می شود. با خرید عمده کشمش پلویی در بازار تهران، مشتریان قیمت مناسبی را پرداخت می کنند.

کشمش پلویی مرغوب

کشمش پلویی مرغوبکشمش پلویی از ارقام گوناگون انگور به دست می آید.
تنوع بالای پرورش انگور در ایران، تولید انبوه این خشکبار را نتیجه می دهد. لذا کشمش پلویی در ایران علاوه بر تنوع کیفیت، تنوع گونه و ارقام را هم دارد.
از نقطه نظر رنگبندی، طلایی، قرمز و سیاه را می توانیم برای کشمش پلویی تعریف کنیم.
تلاش برای تهیه این محصول از انواع انگور، تولید کنندگان زیادی را در سراسر ایران به خود مشغول داشته است.
امکان تولید در حجم بالا، امتیاز مثبتی است که در بخش های مختلفی از ایران می توان به چشم دید. کشمش پلویی مرغوب در چه استان ها یا شهرهایی تولید می شود؟ کشمش که از میوه انگور حاصل می شود در استان های زیر تولید می شود:

 • آذربایجان شرقی
 • آذربایجان غربی
 • همدان

نرخ کشمش پلویی در ایران

نرخ کشمش پلویی در ایراننرخ کشمش پلویی در شهرهای مختلف قطعا تفاوت هایی دارد اما این مسئله چه تاثیری در فروش عمده آن ایفا می کند؟
کشمش پلویی یک محصول ارزشمند اقتصادی است.
گرچه در ظاهر آن را پلویی می نامند اما طیف گسترده ای از صنایع غذایی آن را به عنوان ماده اولیه خود مورد استفاده قرار می دهند.
از معروف ترین این صنایع می توان به کارخانه جات تولید کیک و کلوچه اشاره کرد. طیف وسیعی از کشمش پلویی در نمونه های متفاوت تولید و توزیع می شود. از جمله بیشترین تقاضای خرید کشمش، نوع طلایی آن است. با وجود تنوع در کشمش های تولید شده در کشور، آیا ممکن است نرخ کشمش پلویی گران تر از بقیه انواع باشد؟ نمی توان به طور قاطعانه گفت که نرخ کشمش پلویی صد در صد بالاتر از انواع دیگر است اما با لحاظ نمودن شرایط و همچنین مرغوبیت بالایی که این نوع کشمش دارد ممکن است قیمت آن نیز متغیر باشد. فروشندگان کشمش پلویی در ایران قیمت های متفاوتی را برای این نمونه کشمش در نظر می گیرند.

عمده فروشی کشمش پلویی

عمده فروشی کشمش پلوییآیا می دانید که کشمش پلویی بیشترین متقاضی را دارد؟ علاوه بر کشور ایران کشورهای دیگری مخصوصا کشورهای موجود در اطراف خلیج فارس از کشمش پلویی استفاده می کنند. تاکستان قزوین نمونه مرغوب ترین کشمش پلویی را به هموطنان عزیز عرضه می کند. عمده فروشی های کشمش در نظر دارند با ارائه کشمش های درجه یک مشتریان دائمی خود را راضی نگه دارند. در این عمده فروشی ها بسته بندی های زیر از کشمش وجود دارد:

 • ۴ کیلویی
 • ۵کیلویی
 • ۹کیلویی
 • ۱۰ کیلویی

استعلام قیمت کلی و جزئی انواع کشمش پلویی در عمده فروشی های کشمش امکان پذیر است. برای تهیه انواع کشمش پلویی به نرخ روز می توانید به عمده فروشی های معتبر خشکبار مراجعه کنید.

مرکز پخش و فروش کشمش

مرکز پخش و فروش کشمش به دلیل اینکه ایران سالانه حجم گسترده ای از کشمش را تولید می کند بخش عمده ای از آن را به کشورهای دیگر صادرات می کند. مرکز پخش و فروش کشمش با ارائه بهترین قیمت کشمش پلویی طلایی عمده مشتریان را راضی نگه داشته است. علاوه بر پخش و فروش داخل کشور، فروش خارجی نیز که همان صادرات است در رابطه با کشمش پلویی وجود دارد. از جمله کشورهایی که کشمش به آن ها ارسال می شود عبارتنداز:

 • آذربایجان
 • روسیه
 • عراق
 • افغانستان
 • آلمان
 • انگلیس
 • امارات

کشمش یکی از مهمترین محصولات صادراتی کشور است که سالانه بالغ بر ۱۷۵ هزار تن در کشور تولید می شود. در هر شهری که هستید می توانید با مرکز پخش و فروش انواع کشمش تولید شده در کشور ارتباط برقرار نموده و انواع کشمش پلویی را خریداری نمایید. قابل ذکر است که در این مرکز نازل ترین قیمت ها عرضه می شوند.

خرید عمده کشمش پلویی

خرید اینترنتی کشمش پلویی به صورت عمده در نمایندگی های موجود در کشور امکان پذیر می باشد. کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول افزایش روند فروش آن را به همراه داشته است. معمولا این نوع کشمش بدون هسته است. بسته بندی های کشمش پلویی اغلب به صورت کارتنی بوده و در صورت تقاضای بیشتر، مشتریان می توانند آن را به صورت فله خریداری نمایند. با توجه به این که تولیدکنندگان انواع کشمش پلویی در کشور فراوانند می توانید تقاضای خرید عمده کشمش پلویی را به طور مستقیم از تولید کننده داشته باشید. مراکز فروش عمده کشمش پلویی موجود در تهران و سایر شهرهای بزرگ بهترین نمونه های کشمش ها را با کیفیت های بالا و درجه یک عرضه می کنند. قیمت این نوع کشمش ها به روز می باشد. در هنگام خرید عمده، تمامی مشتریان کیفیت کشمش پلویی را بیشتر از قیمت آن مد نظر دارند.

انواع کشمش پلویی

انواع کشمش پلویی که همان کشمش خشک شده زیر آفتاب است را با کیفیت عالی در ایران تولید می کنند. کشمش ها دارای انواع مختلفی هستند. نحوه خشک کردن هر نوع از آن ها متفاوت است. کشمش های موجود در کشور عبارتند از:

 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش زرد
 • کشمش تیفی
 • کشمش آفتابی
 • کشمش مویز

قیمت کشمش پلویی آفتابی با توجه به طعم خوبی که دارد بسیار مناسب می باشد. در بازار فروش انواع کشمش، بهترین نوع از کشمش های پلویی با نرخ قیمت متفاوت عرضه می شود. خرید عمده کشمش پلویی را می توانید به صورت آنلاین از بازار بزرگ کشمش ایران انجام دهید. این نوع کشمش ها دارای تفاوت در کیفیت و رنگ می باشند.

شرکت تولید کننده کشمش پولویی صادراتی

شرکت تولید کننده کشمش پولویی صادراتیدر کشورمان شرکت های مختلفی وجود دارند که برندهای مطرحی در زمینه تولید کشمش به شمار می روند. این شرکت ها در کنار تاکستان داران که خود تولید کننده مرغوب ترین انواع کشمش می باشند، بهترین محصولات را تولید کرده و به خارج کشور عرضه می نمایند.

کشمش پلویی از جمله کشمش هایی به شمار می رود که فروش خوبی در بازار داخلی و خارجی دارد. کشورهای گوناگونی وجود دارند که از آن استفاده می کنند و پلویی خوشمزه البته با طرز پخت فرهنگ غذایی خودشان، می پزند.

شرکت هایی که در زمینه صادرات کشمش پلویی فعالیت می کنند و در ایران هم نام و آوازه ای دارند، عبارتند از:

 • شرکت تولیدی خشکپاک
 • شرکت تولیدی برتر
 • شرکت تولیدی گلستان
 • شرکت تولیدی سحرخیز
 • و …

محصولات این شرکت ها در بسته بندی های مختلفی عرضه می شوند که در بازار داخلی نیز از کیفیت خوبی برخوردارند. انواع کشمشم آفتابی را این شرکت ها به خارج از کشور صادر می کنند و با قیمت های خوبی به فروش می رسانند.

در کنار کشمش پلویی، شرکت های تولید کننده و تجاری، صادرات کشمش سبز را هم به کشورهای گوناگون انجام می دهند. این نوع از کشمش نیز مرغوبیت و محبوبیت خاصی در بیرون از مرزها دارد.

لیست قیمت روز کشمش پلویی طلایی

لیست قیمت روز کشمش پلویی طلاییلیست قیمت روز کشمش پلویی طلایی را می شود از فروشگاه های مختلفی که در کار خرید و فروش انواع مواد غذایی و همچنین خشکبار هستند، تهیه نمود. از این فروشگاه ها با مشخصات کشمش خوب پلویی می توان خرید خود را انجام داد.

قیمت رو کشمش پلویی به صورت بسته بندی را می توان این گونه اعلام کرد؛ البته در این جا ما به چند نمونه از این محصولات اشاره می کنیم:

 • قیمت کشمش پلویی تولیدی خشکپاک در مقدار ۲۰۰ گرم: ۱۱۳۰۰ تومان
 • قیمت کشمش پلویی شرکت سحرخیز با مقدار ۲۰۰ گرم: ۱۵۷۹۰ تومان
 • قیمت کشمش پلویی هلیا در بسته بندی ۲۵۰ گرمی: ۱۳۶۲۰ تومان
 • قیمت کشمش پلویی برتر با مقدار ۲۵۰ گرم: ۲۰۵۰۰ تومان

با مراجعه به وب سایت های مختلف نیز می توانید قیمت روز کشمش پلویی طلایی را به دست آورید. این نوع از کشمش ها در بسته بندی ها گوناگون عرضه می شوند که تولید کننده کشمش آفتابی آن را به بازار عرضه می کند. همچنین خرید فله این نوع از کشمش از خشکبار فروشی ها امکان پذیر است.

عرضه کشمش پلویی طلایی با مناسب ترین قیمت

عرضه کشمش پلویی طلایی با مناسب ترین قیمتعرضه کشمش پلویی طلایی با مناسب ترین قیمت، از سوی این فروشگاه ها انجام می شود:

 • نمایندگی شرکت های تولیدی
 • فروشگاه های خشکبار سطح شهر
 • فروشگاه های آنلاین

به هر سه گزینه می توان برای خرید مناسب کشمش پلویی طلایی مراجعه کرد. هر کدام از این موارد یاد شده، خود عرضه کننده مستقل به شمار می رود. در بازار انواع گوناگونی از کشمش های پلویی تولید می شود که مرغوب ترین آن، کشمشی است که از انگور به صورت طبیعی و در آفتاب خشک شده باشد. این نوع از کشمش خواص گوناگونی را دارای می باشد.

کشمش با کیفیت پلویی طلایی با مناسبترین قیمت را از فروشگاه های آنلاین هم می توان خریداری کرد.

با کیفیت ترین کشمش در کشور

با کیفیت ترین کشمش در کشورکشمش ها در چهار نوع تولید می شوند:

 1. کشمش آفتابی
 2. کشمش تیزابی
 3. کشمش سایه
 4. کشمش صنعتی

هر کدام از این ها خواص خود را دارای می باشند؛ اما طبیعی است، کشمشی که به گونه طبیعی در آفتاب و سایه به دست آمده باشد، با کیفیت ترین نوع می باشد. تاکستان داران زیادی در کشور وجود دارند که به این روش، کشمش را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. این مدل از کشمش ار می توان از فروشگاه هایی که معتبر هستند به دست آورد و مورد استفاده قرار داد.

کشمش های با کیفیت آفتابی دارای رنگی متمایل به قرمز هستند و کشمش های سایه ای سبز تیره می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کشمش افتابی در بازار | تولید کنندگان کشمش پلویی جهت صادرات

کشمش پلویی جهت صادرات در انواع مرغوب و با کیفیت تولید شده و تولید کنندگان آن را با بسته بندی صادراتی و مطلوب به بازار های جهانی عرضه می دارند. یکی از انواع کشمش

فروش کشمش
کانال تلگرام