ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش سبز قلمی | جدیدترین قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

قیمت کشمش سبز قلمی | جدیدترین قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

جدیدترین قیمت کشمش پلویی در شهرهایی همچون قوچان ارائه شده و بازار از فعالان این حوزه در شرقی ترین شهرهای کشور استفاده ای بهینه را می تواند برای تهیه ی محصولی باکیفیت ببرد.
کشمش، در واقع اگر بخواهیم به نوع روش تولید این محصول توجه کنیم باید نام اصلی آن را انگور خشک شده بدانیم.
محصولی که با رسیده شدن انگور (تا ۸۰ درصد) در سایه و آفتاب می ماند، خشک می شود و در بازار به فروش می رسد.
خواص متعدد موجود در کشمش که برای سلامتی بدن مفید هستند مثل:

 • آهن
 • پتاسیم
 • کلسیم
 • ویتامین های B
 • منیزیم
 • اسید فولیک

و… که بی شک این میوه ی خشک شده را بسیار مورد توجه پزشکان هم قرار می دهد.
خواص خوبی که این محصول دارد را به صورت تیتر وار بررسی می کنیم

 • کاهش استرس
 • بهبود عملکرد کلیه
 • پیشگیری از سرطان
 • کاهش کم خونی
 • کنترل وزن
 • بهتر شدن کارکرد رگ
 • جوان سازی پوست و صورت
 • درمان آکنه و جوش
 • تقویت و افزایش رشد مو
 • درمان شوره سر
 • درمان دیابت و قند خون
 • درمان فشار خون
 • رشد ذهنی و جسمی کودکان
 • درمان درد معده

و مواردی بسیار بیشتر که می توان با جستجو در اینترنت و سایت های علمی به صورت دقیق با آنها آشنا شد. با مراجعه به وب سایت های تجاری مختلف،  می توان قیمت کشمش سبز قلمی و سایر انواع کشمش موجود در بازار را به صورت لحظه ای به دست آورد.

قیمت کشمش سبز قلمی | جدیدترین قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

بازار کشمش در خراسان

بازار کشمش در خراساندر شرق ایران، تولید خوب کشمش در انواع مختلف سبب شده که این قطب را به عنوان گزینه ی اول خرید کشمش بشناسیم.
جدیدترین قیمت کشمش پلویی، کشمش سبز قلمی، کشمش سیاه و… از این خطه می تواند به خوبی بدست آید.
شرایط مناسب برای تهیه محصول از بازار شهرهای خراسان بسیار به ما کمک می کند تا با آسودگی و اطمینان بدانیم که خریدی خوب رقم می خورد.

پخش مستقیم با جدیدترین قیمت کشمش پلویی

پخش مستقیم با جدیدترین قیمت کشمش پلویینظر به اینکه فروش کشمش این روزها با روند رو به رشد قیمتی روبرو بوده است، مثل اکثر محصولات در بازار، باید به دنبال مراکزی باشیم که با هدف حذف واسطه وارد این عرصه شده اند.
خرید مستقیم شاید یکی از عوامل مهم برای خریداران باشد که با این کار می توانند راهی مناسب برای تهیه کشمش با قیمت مناسب را رقم بزنند.
جدیدترین قیمت کشمش پلویی به عنوان یکی از محصولاتی که با توجه به کاربرد بالا در پخت و پز ها می تواند از مهم ترین گزینه ها برای کسانی باشد که به دنبال انواع کشمش می باشند.
لذا یک فروشگاه برای تأمین این محصولات در غرفه های خود باید به مراکز پخش مستقیم مراجعه نماید، آیا با این مراکز آشنایی دارید؟

مرکز فروش کشمش قوچان

مرکز فروش کشمش قوچانبازرگانی هایی که با ارائه مستقیم کشمش در قوچان فعال هستند و می توانند به قیمت خوبی محصول را برای مشتریان ارائه دهند متعدد می باشند.
برای خرید مستقیم این محصولات باید راه های نوین را بیشتر از پیش مورد بررسی قرار دهیم.
تهیه اینترنتی و پل ارتباطی مستقیم از این طریق راه خوبی ایجاد خواهد کرد تا ما سودمان بالا رود. این یک روش مطلوب تر محسوب می شود که با خرید نمونه های مختلف به محصولی که مدنظرمان است دست یابیم.

ارائه کننده انواع کشمش سبز قلمی

ارائه کننده انواع کشمش سبز قلمیاستان های شمالی از جمله گیلان، مازندران و گلستان ارائه کننده ی انواع انگور به بازار های داخلی و صادراتی به شمار می روند. همچنین انواع کشمش های مختلف تولیدی کشور در بازار عرضه می شود و یا به کشور های مختلف خارجی صادر می گردد. برخی از استان های کشور، مانند کاشمر و ملایر در زمینه ی فرآوری و تولید کشمش فعالیت قابل توجهی دارند و قسمت عمده ای از کشمش های صادراتی کشور را تامین می کنند. محصولات هر کدام از این دو شهر را می توان از جنبه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار داد. ملایر دارای باغ‌ های بسیاری از انگور است و بیشترین نوع انگور همان انگور کشمشی است و کشمش های این شهر در دو نوع کشمش قرمز و سبز وجود دارند. کشمش سبز در تیزاب زده شده و در سایه خشک می‌شود. اما کشمش قرمز در آفتاب و روی خاک خشک می‌شود. کشمش سبز بیشتر به عنوان تنقلات استفاده می‌شود ولی کشمش قرمز برای انواع غذاها مانند آب دوغ ، کشمش پلو، عدس‌ پلو و مانند آن ها به کار می رود. از ویژگی های انگور کاشمر می توان به کیفیت بالا، رنگ و طعم بسیار خوب آن اشاره کرد. برای انگور کاشمر نیز می توان گفت تولید انگور در منطقه کاشمر ، شهر کندر است  که سابقه ای  تاریخی و بسیار طولانی در  زمینه ی تولید  انواع مختلف انگور از جمله انگور عسکری، پیکامی، پیش‌رس، سپیدداری، ریش بابا، صاحبی، رزقی، دیوانه، لعل و  غیره فعالیت هایی دارد.

بزرگترین واردکننده کشمش سبز قلمی

بزرگترین واردکننده کشمش سبز قلمیایران در حال حاضر سومین صادر کننده کشمش در جهان به شمار می رود. وجود زمین های حاصلخیز و شرایط آب و هوایی مناسببرای کشت انگور در کشور، زمینه های تولید مقادیر بیشتری از این محصول در نقاط مختلف کشور فراهم می آورد و در نتیجه موجب  افزایش ارز آوری و اشتغالزایی نیز می گردد. کشور های زیادی در سراسر جهان، اقدام به خرید کشمش های تولیدی ایران می نمایند، ولی آلمان، عربستان، استرالیا و امارات را می توان از بزرگترین کشورهای عمده ی وارد کننده ی کشمش های ایرانی دانست. برای مشاهده ی مقادیر صادرات و واردات سالیانه ی کشمش ایران به کشور های مختلف، وب سایت های معتبری زیر نظر نهاد ها و ارگان های قانونی وجود دارند.

شرکت تولیدی کشمش صادراتی

شرکت تولیدی کشمش صادراتیهر شرکت تولیدی یا بسته بندی مواد غذایی یا سایر محصولات  برای اینکه برند خود را به نامی تبدیل کند که سال های بسیار در ذهن مردم جایگاه خود را از دست ندهد راهی جز ارائه ی محصولات با بهترین کیفیت ها و استاندارد ها را ندارد. مشخصات کشمش خوب صادراتی را می توان از وب سایت های مختلف پیدا کرد ولی به اختصار ویژگی های کشمش خوب را می توان به صورت زیر توصیف کرد

 • آهن، شن ، خاک، بو یا مزه غیر طبیعی نداشته باشد
 • رنگ کشمش باید یکنواخت باشد
 • تعداد کشمش های نارس دم دار شکرک زده و ریز، کمترین مقدار ممکن باشد

برای ویژگی های مفصل تشریح شده نیز می توان به وب سایت های مرتبط مراجعه کرد

موارد مصرف کشمش سبز قلمی

موارد مصرف کشمش سبز قلمیبه طور کلی، کشمش ها در انواع مختلفی از جمله آفتابی، تیزابی و انگوری، فرآوری و به بازار ، عرضه می شوند. بسیاری از نام های متنوع و کشمش های دیگر نیز در بازار خرید و فروش این محصول به چشم می خورد کشمش سبز قلمی یکی از این نام ها می باشد. هر کدام از کشمش های موجود در بازار به روش های متنوعی فرآوری می شود و کاربرد های متفاوتی نیز دارد برای کشمش های سبز قلمی مصارف بسیاری بیان شده است که به صورت خلاصه برخی از این موارد در قسمت زیر بیان شده است:

 1.  کاهش وزن
 2. درمان ضعف و خستگی بدن
 3.  پیشگیری از پوکی استخوان
 4.  پیشگیری از سرطان
 5.  درمان ضعف جنسی
 6. کاهش فشار خون
 7. حفظ سلامت دستگاه گوارش
 8.  پیشگیری از بیماری‌های قلبی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کشمش | صادرات کشمش به عراق

ارقامی از انگور جهت کشمش مناسبند که دارای خصوصیات زیر باشند : درصد بالای قند، گوشتی بودن حبه، بدون هسته بودن یا دارای هسته کوچک، نرم بودن بافت، یکنواخت بودن اندازه حبه، سریع خشک شدن حبه. البته ارقامی از انگور که دارای دانه و قند بسیار زیاد هستند نیز جهت تهیه نوعی کشمش به نام مویز استفاده می شوند. مهمترین ارقام انگور که برای کشمش مناسبند عبارتند از : بیدانه سفید (کشمش یا سلطانی)، بیدانه قرمز (قرمزی اوزوم)، عسگری سفید، پیکانی، دسته چین، تبرزه و ... مهمترین ارقامی که در جهان برای کشمش استفاده می شود عبارتند از: تامسون سیدلس (Thomson Seedless) که در گویش های مختلف به Sultanina، Sultanich، Keshmesh، Soltana معروف است. موارد مصرف کشمش عبارت است از : خشکبار و تنقلات ، مصرف غذايي (پلویی)، صنعت شیرینی و شکلات، کارخانه های آب میوه و کنسانتره، تولید سرکه و شیره انگور و ضایعات آن برای خوارک دام و زنبور عسل به مصرف می رسد. انواع کشمش عبارت است از : 1) کشمش آفتابی (Raisin) : خشک شده انگور بی دانه در آفتاب که به رنگ قهوه ای است2) کشمش تیزابی یا سبزه یا قلمی (Sultana) : خشک شده انگور بی دانه آغشته با روغن استرالیایی در آفتاب که رنگ آن قهوه ای روشن تا قهوه ای خرمایی است. 3) کشمش سبزه انگوری یا زرد یا دودی (Golden Brench): خشک شده انگور بی دانه با دود گوگرد در سایه که رنگ ان زرد کهربایی است. 4) مویز (Raisins) : خشک شده سایر انواع انگور که دارای هسته است. 5) کشمش Currantus : خشک شده انگور یاقوتی.در جهان مواهب و منابعی بسیاری وجود دارند که انسان برای رفاه هر چه بیشتر خود از آنها استفاده می کند . میوه ها یکی از انواع بیشمار این منابع هستند که در گونه های مختلف و مزه های متفاوت و لذیذ در اختیار انسان قرار دارند . همانگونه که همه‌ی ما می‌دانیم میوه ها سرشار از ویتامین‌ها و منابع مغذی هستند و برای سلامت جسم و روح بسیار مفید و ضروری می‌باشند. انگور نمونه‌ای از بهترین میوه‌هاست که به خاطر طعم لذیذ و دوست داشتنی که دارد در بین اکثریت مردم طرفدارن بسیاری دارد . انگور گونه‌های متفاوت و متنوعی دارد و به صورت خام استفاده می‌شود . انگورها را به‌ صورت نوشیدنی نیز مصرف می‌کنند که ماءالشعیر و دلستر  نمونه‌ای از نوشیدنی است که از انگور به دست می‌آید . کشمش نیز از دیگر محصولاتی است که از انگور به دست می‌آید. کشمش فرآوری انگور خشک شده است که با روش‌های مختلفی تولید و تهیه می‌شود .کشمش در کنار چای و در تنقلات با نخودچی و در بعضی مواقع درکنار پلو به مصرف مصرف کنندگان می‌رسد.     کشمش‌ها با توجه به نوع انگور و روش‌ها و شرایط خشک کردن و مواد افزودنی مجاز اضافه شده به آن انواع متعددی دارند. کشمش سرشار از آهن ، پتاسیم ، کلسیم و ویتامین گروه ب است و با خواص آنتی اکسیدانی که دارد از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند . بنابراین اگر این محصول از انگور نامرغوب و در شرایط نامناسب تولید شود دیگر از خواص فوق محروم می‌شود و تبع آن خریدار کمتری نیز خواهد داشت ‌. بسیاری از تولیدکنندگان به نام و معتبر کشمش علاوه بر تولید این محصول با بهترین کیفیت و ارائه آن در کشور به صادرات کشمش نیز پرداخته‌اند. مراحل صادرات خشکبار:صادرات خشکبار جزو پرسودترین تجارت ها در دنیا است و صادرکنندگان خشکبار ایران جزو ثروتمند ترین تجار هستند. اقلام خشکبار شامل پسته,کشمش,خرما,مغز گردو و پسته و میوه های خشک میباشدو هر کس بخواهد صادر کننده خشکبار باشد باید ایین نامه و ضوابط آن را بداند تا در کار خود موفق شود.

فروش کشمش
کانال تلگرام