ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / فروش کشمش کاشمر | فروش کشمش پلویی در بازار

فروش کشمش کاشمر | فروش کشمش پلویی در بازار

فروش کشمش کاشمر

کشمش پلویی در بازار در انواع رنگ های سبز، زرد و قرمز تیره به فروش می رسد. عدس پلو یکی از غذاهای سنتی است که در تهیه آن کشمش به کار می رود.
انواع کشمش در بازار به فروش می رسد که به دو روش طبیعی و صنعتی تولید می شود. کشمش تولید شده به هر یک از این روش ها، دارای مشتریان خاص خود می باشد و قیمت هر کدام نیز مشخص است.

عوارض جانبی و احتیاط لازم در مصرف کشمش

قند طبیعی کشمش هضم آسانی دارد و انرژی زیادی هم برای بدن فراهم می کند اما باید حواسمان باشد که هر روز مقدار مشخصی از آن را مصرف کنیم چون ممکن است مصرف قندتان بیشتر از حد مجاز در روز شود . کشمش هم مانند تمامی میوه های خشک باید به اندازه مصرف شود . به دلیل کربوهیدراتی که دارد موجب افزایش وزن می شود.

کشمشی که به روش صنعتی تولید می شود بدلیل بخار دی اکسید گوگرد ممکن است برای افراد مبتلا به آسم و دارای مشکلات تنفسی مضر باشد .

فروش کشمش کاشمر | فروش کشمش پلویی در بازار

کشمش پلویی در بازار

 کشمش پلویی در بازارانواع کشمش پلویی در بازار

انواع کشمش پلویی در بازار شامل کشمش به اصطلاح آفتابی یا تیزآبی شناخته می شوند. افراد مختلف تمایل به خرید متفاوتی دارند. عده ای ممکن است نوع صنعتی آن را بخرند و در مقابل عده ای دیگر نوع آفتابی آن را خرید نمایند. این کالا در انواع مختلفی تولید می شود که عبارتند از:

 • کشمش آفتابی کاشمری
 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش تاکستانی
 • کشمش سلطانی
 • کشمش پلویی
 • کشمش زرد قلمی
 • کشمش سرخ رنگ
 • کشمش قرمز رنگ

تنوع در رنگ و طعم کشمشها سبب تولید متنوع این محصول شده است.

خرید انواع کشمش ارزان

خرید کشمش ارزان

خرید کشمش با قیمت های متفاوتی بسته به نوع آن عرضه می شود. به عنوان مثال مویز نوعی کشمش بیدانه است که معمولا قیمت بیشتری در مقایسه با انواع دیگر دارد. تنوع این محصول امکان خرید انواع ارزان قیمت و مناسب آن را برای همگان فراهم می سازد. کشمش پلویی در بازار فروش انواع این محصولات را در مقدار مورد نظر برای مشتریان فراهم می سازد. برخی خرید سالیانه انجام می دهند و برخی دیگر ممکن است به صورت سالی دو یا سه بار بسته به میزان مصرف این خشکبار را خریداری نمایند.

تولید کشمش پلویی با کیفیت

 تولید کشمش پلویی با کیفیتکشمش پلویی اعلا بی دانه

یکی از محبوب ترین انواع کشمش پلویی اعلا بیدانه می باشد به کشمش بی دانه ، مویز هم گفته می شود . تفاوت این نوع کشمش با انواع دیگر عبارت است از:

 • اندازه کوک تر
 • مزه متفاوت و تندتر
 • رنگ تیره تر
 • از خشک کردن انگور شاهانی به دست می آید.

کشمش پلویی اعلا بیدانه را می توان برای تهیه انواع خوراکی های زیر به کار برد:

 • انواع دسرها و پودرنگ ها
 • انواع سالاد
 • عدس پلو
 • شیرین پلو
 • انواع کیک و شیرینی

به طور کل کشمش دارای خاصیتی است با انواع غذاهای سرد و گرم قابل استفاده می باشد.

صادرات کشمش پلویی

در حال حاضر چندین کشور هستند که در زمینه تولید انواع کشمش فعالیت دارند. از جمله این کشور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایران
 • ترکیه
 • یونان
 • آمریکا
 • استرالیا

سه کشور اول پیشتازان تولید کشمش د رجهان هستند و دو کشور بعدی از قرن بیستم وارد این کار شند. کشمش پلویی در بازار در انواع با کیفیت و مرغوب به مصرف کنندگان عرضه می شود.

پ

نمایندگی فروش کشمش سایه خشک

 نمایندگی فروش کشمش سایه خشکاین محصول از طریق نمایندگی های فروش آن در شهر های مختلف به فروش می رسد. یکی از بزرگ ترین مزایای خرید از این مراکز عرضه مستقیم محصولات شرکت می باشد. همچنین نمایندگی های فروش، با ارسال پیام یا از طرق دیگر، مشتریان خود را از جدید ترین محصولات شرکت آگاه می سازند. خرید از نمایندگی شرکت راهی مطمئن برای خرید کالا های مختلف است که از طریق آن اجناس با قیمت بسیار مناسبی عرضه می شوند. در حال حاضر شرکت های زیادی عرضه کننده انواع کشمش می باشند.

اولین تولید کننده کشمش در ایران

اولین تولید کننده کشمش در ایران

مشخصات کشمش خوب

به میوه رسیده و خشک شده ارقام مختلف انگور بی دانه یا دانه دار ، کشمش گویند کشمش آفتاب خشک ، سایه خشک ، تیزابی و انگوری از جمله کشمش هایی است که این روزها در بازار به فروش می رسد . کشمش آفتاب خشک به کشمش پلویی هم معروف است و کیفیت و قدرت بالا و طعم خوبی دارد . رنگ سرخ ، ملاک تشخیص این کشمش از انواع دیگر آن است .

کشمش سایه خشک نوعی کشمش است که رنگ آن تغییر نکرده و سبز باقی می ماند انگور عسگری به این روش خشک می شود و ارزش تغذیه ای آن بالاست

خواص کشمش سبز

انگور خشک کرده را کشمش می نامند که در انواع و اشکال ورنگهای مختلف تهیه می شود.که خواص بسیاری برای بدن دارد . به لعضی از این خواص مهم در زیر اشاره می شود:

– درمان ضعف و خستگی بدن

– کاهش وزن

– پیشگیری از پوکی استخوان

– درمان ضعف جنسی

– کاهش فشارخون

– حفظ سلامت دستگاه گوارش

پیشگیری از بیماری های قلبی

عرضه کننده انواع کشمش در کشور

عرضه کننده انواع کشمش در کشورعرضه انواع کشمش

بازار کشمش ملکان تنها بازار کشمش در ایران است که سالانه بیش از ۱۰۰ هزار تن کشمش در آن داد و ستد می شد اما امسال رونق چندانی ندارد این بازار در سال ۷۵ نوسازی شد و هم اکنون ۱۰۰ واحد صنفی در آن فعالیت می کند یادآور می شود شهرستان ملکان با ۱۱ هزار و ۵۰۰ هکتار باغ انگور ، قطب تولید انگور و کشمش در کشور است  همه ساله حدود ۲۵۰ هزار تن انگور از تاکستان های ملکان برداشت می شد که امسال بر اثر سرمازدگی زمستانه فقط حدود ۵۲۰۰۰ تن محصول تر و ۱۷۰۰۰ تن محصول کشمش برداشت شد.

قیمت جهانی کشمش دلیلی است بر صادرات عمده کشمش ایران به کشورهای دیگر.

لیست قیمت روز کشمش کاشمر

لیست قیمت روز کشمش کاشمرقیمت کشمش کاشمر

انواع مختلفی راز کشمش های کاشمر را می توان در بازارها یافت کرد اما بهترین آن ها کشمش کاشمر صادراتی می باشد که در مرغوب ترین بسته بندی ها در اوزان متفاوت وارد بازارها می شود محصولات مدنظر را با قیمت های متفاوتی در فروشگاه های شهری و اینترنتی می توان خریداری کرد که قیمت ها بسته به ویژگی های محصولات می باشد عوامل تاثیرگذار بر قیمت ها را در ادامه بیان می کنیم که به ترتیب عبارتند از:

– بسته بندی کشمش کاشمر

– وزن کشمش کاشمر

– شرکت تولیدی کشمش کاشمر

– نحوه فروش کشمش کاشمر

– نوع کشمش کاشمر

تامین کننده کشمش کاشمر در تهران

تامین کننده کشمش کاشمر در تهرانتجارت کشمش کاشمر

مناسب ترین گزینه در میان انواع کشمش های ایرانی به منظور صادرات کشمش کاشمر صادراتی می باشد این محصولات به شیوه های مختلفی خشک می شود اما اغلب نمونه های صادراتی کشمش های آفتاب خشک می باشند که اغلب به رنگ سرخ می باشند صادرات این محصولات به کشورهای متعددی انجام می شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

کشور عربستان

کشور ترکیه

کشور ایتالیا

کشور روسیه

کشور آلمان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خواص لیمو عمانی

خواص لیمو عمانی | قیمت در ایران کشمش

لیموعمانی، لیموی خشک و ترش با طبع سرد است که به‌عنوان یکی از چاشنی‌های خوش …

فروش کشمش
کانال تلگرام