ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / فروش کشمش فله | قیمت جدید کشمش پلویی فله

فروش کشمش فله | قیمت جدید کشمش پلویی فله

قیمت جدید کشمش پلویی را چگونه می‌توان به دست آورد؟ این محصول به صورت فله و عمده در بازار خرید و فروش می‌شود و دست یافتن به تامین‌کننده دست اول را می‌توان مهم‌ترین دغدغه خریداران بزرگ این محصول دانست.
ارزش کشمش در فرهنگ ایرانی و اسلامی، بسیار بالاست. کشمش از نظر پزشکی نیز بسیار ارزشمند است.
به طور کل میوه انگور فواید گسترده ای دارد که می توان همگی آنها را در محصولات آن همچون کشمش و شیره انگور نیز مشاهده نمود. فروش کشمش فله تابع شرایط و عناصر خاصی است. شایان ذکر است که چون این نوع به صورت فله فروخته می‌شود حاشیه سودآوری نسبتا قابل قبولی برای خریداران و فروشندگان ایجاد می‌کند که به صرفه‌تر از دیگر انواع خرید است.

فروش کشمش فله | قیمت جدید کشمش پلویی فله

قیمت کشمش پلویی

قیمت کشمش پلوییاز همین ابتدا قصد داریم بی‌مقدمه پیرامون قیمت کشمش پلویی صحبت کنیم.
خریداران و حتی فروشندگان این محصول را می‌توان از علاقه‌مندان بحث درباره قیمت روز آن دانست.
شاخصه‌های موثر بر قیمت خشکباری همچون کشمش را می توان در عوامل زیر خلاصه کرد:

 • نوع کشمش
 • کیفیت کشمش
 • تولید سالانه کشمش
 • شهر تولید کننده کشمش
 • نوسانات بازار جهانی کشمش
 • میزان تقاضای کشمش از نظر زمانی

کشمش پلویی از ارقام پر فروشی است که موارد فوق بر قیمت آن موثر واقع است.
اما شاید بتوان مسئله دیگری را نیز در این امر بسیار دخیل دانست. دست‌یابی به تامین کننده دست اول، شرط مهی در رسیدن به قیمت ایده آل است.

قیمت جدید کشمش پلویی

قیمت جدید کشمش پلوییقیمت امروز کشمش پلویی در شهرهای مختلف متفاوت است. چندین شهر در تعیین این قیمت همواره نقش اساسی‌تری دارند که عبارت هستند از:

 1. ملایر
 2. کاشمر
 3. قوچان
 4. تهران
 5. مشهد

سه شهر اول به عنوان تولیدکنندگان عمده کشمش برای تعیین قیمت جدید کشمش پلویی موثر شناخته می‌شوند.
تهران و مشهد را نیز می‌توان به دلیل بازار های خشکبار مهم کشور، در تعیین قیمت ها، خیلی اثرگذار دانست.
نوسان قیمت و وجود واسطه‌ها همیشه از معضلاتی است که دانستن قیمت روز را ضروری می‌سازد.
شاید بتوان در این خصوص امکان ارتباط مستقیم با تامین‌کننده را بهترین راه کسب اطلاع از قیمت جدید کشمش دانست.

کشمش پلویی فله

کشمش پلویی هم به صورت فله و هم بسته‌بندی شده، در بازار عرضه می‌شود.
نوع فله آن، قطعا قیمت مناسب‌تری خواهد داشت و عمده‌فروشان بزرگ کشمش، در جستجوی انواع فله کشمش پلویی هستند.
کشمش پلویی بسته‌بندی شده در ایران با برندهای مختلفی عرضه می‌شود اما نوع فله بدون برند است و این امر در قیمت فروش، قطعا تاثیر دارد.
امروزه می‌توان به راحتی و با جستجو در اینترنت، از عمده فروشان بزرگ کشمش آگاهی کسب کرد.
بدین نحو امکان خرید و فروش کشمش پلویی با قیمت مناسب، بسیار راحت‌تر فراهم می آید.

مراکز فروش کشمش به صورت فله

مراکز فروش کشمش به صورت فلهمراکز مختلفی در کشور در حال فروش کشمش به صورت فله هستند. به طور کلی خریداران به دو صورت، کشمش مورد نیاز خود را تهیه می‌کنند. یکی به صورت عمده همراه با شاخه و دم و در داخل گونی و دیگری به صورت فرآوری شده در داخل کارتن می‌باشد. تهیه کشمش به صورت فله از مراکز فروش، خود یکی از روش‌های به صرفه خرید کشمش می‌باشد. در این حالت، کشمش را در کارخانه فرآوری کرده و سپس برای فروش عرضه می‌کنند. شیوه‌های ارسال برای بار کشمش به صورت فله، در دو نوع کامیونی و یا باربری اتوبوسی است. می‌توان ادعا کرد که روش کامیونی با اینکه دیرتر به مقصد می‌رسد اما به علت بارگیری حجم بیشتری از محصول، به صرفه‌تر است.

تولید کنندگان برتر کشمش فله ای

تولید کنندگان برتر کشمش فله ایدر بازار کشمش ایران وارد کنندگان و تولیدکنندگان متنوعی در حال فعالیت هستند که اگر بخواهیم به یکی از این تولیدکنندگان بزرگ اشاره کنیم می‌توانیم شهر ملایر را نام ببریم. در واقع در استان همدان، شصت درصد انگور که پایه اصلی تولید کشمش است در شهرستان ملایر تولید می‌شود. استان همدان رتبه ششم مساحت باغ‌های انگور و رتبه دوم تولید کشمش در کشور – بعد از آذربایجان غربی- را داراست.

در واقع کشمش ملایر یکی از محصولات مهم صادراتی به خارج از کشور در استان همدان به شمار می‌آید به‌گونه‌ای که هم اکنون ۶۵ کارخانه کشمش پاک کنی در این شهرستان در حال فعالیت هستند.

خرید ارزان ترین کشمش فله در کشور

خرید ارزان ترین کشمش فله در کشورفروش عمده کشمش در کشور باعث کاهش قیمت کشمش شده که یکی از بهترین راه‌ها برای خرید ارزان به شمار می‌رود. به طور معمول این موضوع تابع شرایط خاصی است. مثلا قیمت به روز سبزه تیزابی که به دو صورت فله‌ای و بسته‌بندی شده به فروش می‌رسد هرکدام از آن باتوجه به شیوه بسته‌بندی دارای قیمت‌های مشخصی است. کشمش تیزابی در بسته‌بندی‌های ۳ تا ۱۰ کیلویی آماده شده و به صورت فله‌ای در داخل کیسه یا گونی به طور عمده فروخته می‌شود. طبیعی است که اگر فروش به صورت فله‌ای باشد از قیمت محصول کاسته می شود.

قیمت کشمش کاشمر نیز به همین منوال است.کشمش کاشمر انواع مختلفی دارد، نظیر کشمش زرد و …. .  این نوع کشمش در بسته بندی‌های متنوع به صورت جزئی به فروش ‌می‌رسد، همچنین خرید عمده آن نیز از تنوع بالایی در بازار برخوردار است.

خواص انواع کشمش برای بدن

خواص انواع کشمش برای بدندر طب اسلامی برای کشمش خواص جالب و مفیدی ذکر شده است که ذکر آنها خالی از لطف نیست:

۱٫ تقویت اعصاب.   ۲٫برطرف کردن خستگی.    ۳٫ ایجاد خوشحالی در حال انسان.       ۴٫سودا و صفرا را برطرف می‌کند.    ۵٫ احساس افسردگی را کاهش می‌دهد.

همچنین کشمش باعث صافی و روشن شدن رنگ پوست می‌شود.

می‌توان ادعا کرد که این نوع خشکبار یک غذای پرانرژی، کم چرب و کم سدیم است که برای سلامت استخوان‌ها و پیشگیری از پوکی استخوان نقش سازنده‌ای دارد و در نتیجه ا زاین نظر برای بانوان بسیار مفید است. همچنین از آنجا که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی ( ضدپیری) است از تخریب سلولی جلوگیری کرده و عناصر مغذی مورد نیاز بدن و ویتامینی را تأمین می‌کند. این میوه خشک از فساد دندان جلوگیری می‌کند و موجب تقویت لثه می‌شود.

جالب است که کشمش محتوی مقدار زیادی آهن است بگونه‌ای که نود درصد آهن مورد نیاز روزانه بدن را تامین می‌کند. در شرایطی که کم خونی و فقر آهن در بین بانوان بیداد می‌کند می‌تواند منبع غنی مناسبی در مقایسه با گوشت‌هایی نظیر گوشت گاو باشد.

تولید مختلف کشمش در کشور

تولید مختلف کشمش در کشورکشمش‌ها، انواع و اقسام مختلفی دارند که اگر بخواهیم به بخشی از آنها اشاره کنیم می‌توانیم نوع آفتابی، تیزابی و انگوری را نام ببریم. مثلا کشمش آفتابی به میوه رسیده انگور بی‌دانه گفته می‌شود. کشمش انگوری به رنگ زرد کهربایی تا قهوه‌ای روشن تولید می‌شود که در واقع این نوع کشمش با تابش مستقیم آفتاب خشک شده و رنگ قهوه‌ای پیدا می‌کند. کشمش انگوری همراه با دود گوگرد خشک می‌شود و برای تولید انگور تیزابی از محلول‌های قلیایی مجاز استفاده می‌شود.

وقتی دانه انگور آب خود را از دست می‌دهد، چروکیده می‌شود، تولیدکنندگان با استفاده از تیزاب ظاهر آن را زیبا و دلپذیر می‌کنند. البته برخی دیگر از دوستان، همانطور که اشاره کردیم از دود گوگرد برای زیباسازی ظاهر کشمش استفاده می‌کنند.

با توجه به اینکه حدود یک سال از کمیاب شدن تیزاب می‌گذرد و این ماده در تولید تیزاب انگوری پایه اصلی است؛ قیمت تیزاب انگوری با نوساناتی طی دوره‌های گذشته مواجه بوده است. قابل توجه است که در میان انواع و اقسام مختلف کشمش‌ها، دو نوع کشمش انگوری و کشمش تیزابی از صادرات و فروش خوبی برخوردارند اما متاسفانه تصمیمات نابهنگام دولت در زمینه ارز مشکلاتی را برای تولیدکنندگان و همچنین صادرکنندگان ایجاد کرده است که این موضوع می‌تواند به اقتصاد این مجموعه ضربه بزند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کشمش افتابی در بازار | تولید کنندگان کشمش پلویی جهت صادرات

کشمش پلویی جهت صادرات در انواع مرغوب و با کیفیت تولید شده و تولید کنندگان آن را با بسته بندی صادراتی و مطلوب به بازار های جهانی عرضه می دارند. یکی از انواع کشمش

فروش کشمش
کانال تلگرام