ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / فروش کشمش ایرانی | فروش عمده کشمش صادراتی

فروش کشمش ایرانی | فروش عمده کشمش صادراتی

یکی از میوه هایی که نقش بسزایی در اقتصاد و صادرات کشورمان دارد، انگور است.

صادرات انواع میوه بسیار ریسک پذیر است و طبق قوانین سختی صورت میگیرد، با این وجود صادرات انگور نیز یکی از بزرگترین چرخاننده چرخ صنعت در ایران محسوب می شود و می توان از آن به عنوان یک محصول صادراتی غیر نفتی در کنار سایر محصولات، نام برد.

تولیداتی که حاصل پرورش انگور می باشند زیادند که معروف ترین آن ها، غوره و کشمش می باشد.

کشمش به دلیل مقوی بودن و طعم خوشمزه آن، در ایران طرفداران زیادی دارد.

فروش کشمش ایرانی به بازارهای جهانی به عنوان صادرات نیز توسط تجار و بازرگانان فعال در این حرفه صورت می گیرد. این محصول پس از طی مراحل مختلف به کشور های دیگر صادر می شود.

این ماده غذایی ارزشمند، با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب، روانه بازار های فروش می شود.

فروش کشمش ایرانی | فروش عمده کشمش صادراتی

قیمت فروش کشمش صادراتی استاندارد

قیمت فروش عمده کشمش صادراتی بستگی به عوامل مختلفی دارد. برخی از فاکتور های مهم عبارتند از:

 • شرکت تولید کننده و صادر کننده
 • نوع کشمش تولید شده
 • استاندارد و کیفیت کالا
 • تازگی محصول
 • نوع بسته بندی کشمش صادراتی
 • قیمت پیش فاکتور

به طور کلی نرخ محصولات صادراتی با نرخ آن در بازار داخل متفاوت می باشد و فروش کشمش عمده صادراتی با نرخ ثابت صورت می گیرد. این نرخ از سوی بازرگانان و صادر کنندگان به بازار های جهانی تعیین و معرفی می شود.

صادرات کشمش با کیفیت

صادرات کشمش با کیفیتکیفیت بالای برخی از تولیدات داخلی، زمینه ی صادرات این محصولات را به دیگر کشور ها فراهم نموده است. محصولات صادراتی باید در استاندارد های لازم و با کیفیت بالایی تولید شوند. فروش عمده کشمش صادراتی و به طور کلی صادرات کالا دارای مزایای زیادی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • حمایت از تولید کننده داخلی و رونق کسب و کار ملی
 • ایجاد اشتغال
 • افزایش کیفیت کالا
 • توسعه روابط بین الملل
 • شناخت بازار های جهانی
 • رقابت با تولیدات برتر در دنیا
 • ورود ارز به داخل

پارامتر های فوق مهمترین فوایدی است که می توان برای صادرات بر شمرد. حمایت های دولت و اتخاذ سیاست های مناسب برای زمینه سازی تولید با کیفیت می تواند از جمله برخی راهکار ها برای افزایش میزان صادرات کالا باشد. نقش دولت در این زمینه بسیار مهم است و با پرداخت تسهیلات لازم به تولید کنندگان کالا می تواند از صنعت تولید در زمینه های مختلف حمایت نماید.

فروش کشمش ایرانی

فروش کشمش ایرانیکشور ما به دلیل بهره وری و استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، توانسته است مرغوب ترین کشمش ها را در انواع مختلف تولید کند و در ردیف برترین کشورهای صادر کننده انواع کشمش، قرار گیرد.

اکنون فروش کشمش ایرانی، تنها مختص به داخل کشور نمی باشد، کشورهای زیادی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشور های اروپایی و شرق دور، به انواع تولیدات کشمش ایرانی از جمله: کشمش پلویی، طلایی، زرد و در بسته بندی های شکیل و زیبا می توانند دسترسی داشته باشند.

لیست قیمت انواع کشمش ایرانی

لیست قیمت انواع کشمش ایرانیقیمت انواع کشمش با توجه به نوع مصرف آنها و میزان تقاضای مشتریان متفاوت است.

در بین کشمش ها، پرکاربردترین کشمش، کشمش پلویی است که در پلو ها، قنادی ها و … استفاده می شود، به همین دلیل ممکن است نسبت به سایر کشمش ها از قیمت بیشتری برخوردار باشد.

یکی دیگر از عواملی که در ایجاد تغییر در قیمت ها نقش دارد،  شرایط جوی می باشد. در برخی مناطق که کاشت انگور و تولید کشمش صورت می گیرد ممکن است میزان بارندگی زیاد یا کمتر از حد معمول شود که این امر ، به کشاورزان و زمین های زیر کشت آسیب می رساند، در نتیجه پروسه تولید کشمش نیز ممکن است منحل شود یا به تاخیر بیافتد و یا کمتر از حد انتظار شود، این امر، کشاورزان و تولید کنندگان کشمش را متضرر می کند و آنها برای جبران خسارات وارده، در قیمت ها تغییر ایجاد می کنند.

به طور کلی مشتریان خرید کشمش می توانند با جست و جویی ساده در فضای اینترنتی از لیست قیمت انواع کشمش های ایرانی مطلع شده و با مقایسه آن ها نسبت به خرید آنلاین آن اقدام نمایند.

فروش عمده کشمش ایرانی در سراسر کشور

فروش عمده کشمش ایرانی در سراسر کشوربا توجه به اینکه برای عموم مردم در سراسر ایران این امکان وجود ندارد که مستقیما از مراکز تولید انواع کشمش، به خرید کشمش مورد نیاز خود بپردازند، مغازه داران و فروشندگان در سطح انبوه انواع کشمش را از مرکز تولید خریداری و در سطح کشور به فروش می رسانند که ممکن است یا در بسته بندی های کارتنی و پلاستیکی در سطح مغازه ها باشد و یا به صورت فله ای و در گونی، توسط فروشندگان بزرگ انجام گیرد.

در حال حاضر برخی شرکت ها که در زمینه خرید و فروش و تجارت فعالیت می کنند با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش  انواع و اقسام کشمش صادراتی  کرده اند تا این محصولات را مستقیم به فروش برسانند و  جنس مرغوب تری را بی واسطه از تولید به دست مصرف کنندگان برسانند.

اکنون هر ایرانی حتی اگر در دورترین نقطه کشور نیز باشد، با مراجعه به این سایت ها می تواند با صرف کمترین وقت و پرداخت نازل ترین و مناسب ترین قیمت ها، بهترین جنس از کشمش را به صورت جزئی و محدود و یا کلی و انبوه، خریداری کند.

مراکز تهیه انواع کشمش ایرانی

مراکز تهیه انواع کشمش ایرانیبرای همه ما که از طرفداران پر و پاقرص انواع کشمش هستیم، این سوال پیش می آید که برای تهیه بهترین کشمش ها بهتر است از کجا کشمش بخریم؟

جهت تهیه بهترین و مرغوب ترین نوع کشمش ها باید به مرکز تولید آنها مراجعه کرد.

شهرهایی همچون ملایر در همدان، بناب در آذربایجان شرقی جزء بهترین تولیدکنندگان انواع کشمش در ایران هستند، و ما می توانیم با سفر به این مناطق با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهیم.

اما این تنها راه خرید کشمش مرغوب نیست، تولیدکنندگان بزرگ با اعطای نمایندگی فروش محصولاتشان به افراد و تجار خرید و فروش کشمش صادراتی در سراسر کشور را به صورت اینترنتی انجام می دهند،که این امکان را برای عموم مردم فراهم کرده اند که آنها بتوانند در هر زمان و مکانی که حضور دارند به بهترین نوع کشمش های تولیدی دسترسی داشته و آن را خریداری کنند.

برترین تولید کنندگان کشمش

برترین تولید کنندگان کشمشدر سطح کشور، شهرهایی که از نظر آب و هوایی در موقعیت مناسب تر و مساعد تری برای کشت انگور هستند مانند بناب، ملایر و … جزو بزرگترین و برترین تولیدکنندگان کشمش می باشند که در انواع مختلفی چون کشمش طلایی، کشمش پلویی، کشمش تیزابی بی دانه، مویز و سایر کشمش ها دست به تولید این محصول پر طرفدار زده اند.

اما اگر بخواهیم نگاهی جهانی به تولید کشمش داشته باشیم، آمریکا بدلیل برخورداری از بهترین نوع آب و هوا از میان تولید کنندگان کشمش در جهان پیشی گرفته و در رتبه نخست جهان قرار دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کشمش افتابی در بازار | تولید کنندگان کشمش پلویی جهت صادرات

کشمش پلویی جهت صادرات در انواع مرغوب و با کیفیت تولید شده و تولید کنندگان آن را با بسته بندی صادراتی و مطلوب به بازار های جهانی عرضه می دارند. یکی از انواع کشمش

فروش کشمش
کانال تلگرام