ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / فروش عمده کشمش | پخش کشمش پلویی طلایی به صورت عمده

فروش عمده کشمش | پخش کشمش پلویی طلایی به صورت عمده

قبل از هرچیزی به تعریف انواع چشم ها خواهیم پرداخت ها با آن آشنا شویم کبد در ادامه به فروش عمده کشمش، قیمت کشمش  قوچان، قیمت کشمش کاشمر، قیمت روز کشمش انگوری  و کارخانه کشمش تاکستان فروش عمده کشمش پلویی خریداران کشمش ونیز فروش کشمش آفتابی در اصفهان خواهیم پرداخت :

 1. کشمش پلو از غذاهای دلخواه قسمت اعظمی از ایرانیان است. خاصیت گرم کشمش طبیعت سرد برنج را تعدیل می نماید. کشمش پلویی نوعی خاص از انگور است که با روشی خاص تبدیل به کشمش می‌شود.
 2. کشمش محصول خشک شده انگور است . انگور به طرق مختلفی به کشمش تبدیل می‌شود. انگورهای متفاوت نیز کشمش‌های متفاوتی دارند. مثلا مویز از انگور سیاه و یا قرمز دانه دار تهیه می‌شود و کشمش پلوی هم از نوع انگور زردرنگ بدون دانه.
 3. اگر اسم کشمش سبز قلمی کاشمر را شنیده‌اید، ممکن است کنجکاو شده باشید چرا این کشمش اینهمه مشهور است.
 4. کاشمر نام کنونی ترشیز است. شهر کاشمر و حومه ان به داشتن باغات انگور مشهور است.بنابراین شرکت صادرات ترشیز علاوه بر صادرات محصولات محلی کاشمر نام قدیم انرا نیز زنده نگه داشته است.
 5. تهیه کشمش به ظرافت خاصی نیاز دارد و ان نکته در این است که اب دانه‌های انگور قبل از پوسیده شدن ان کاملا گرفته شود.بنابراین کشاورزان باذوق تمام تلاش خودشان را می‌کنند این کار زودتر انجام شود.
 6. کشمش افتابی: خوشبختانه کاشمر در منطقه بسیار افتابگیر قرار دارد و افتاب خراسان به اندازه کافی قدرت دارد تا به سرعت اب دانه‌های انگور را تبخیر کند.انگور را روی طناب‌ در افتاب پهن می‌کنند.یا انرا دانه دانه کرده روی پارچه سفیدی پهن می‌کنند.
 7. کشمش سبز:کشمش سبز در اتاقهای تهویه دار خشک می‌شود،امروزه از پنکه برای سریع تر شدن تبخیر کمک می‌گیرند.
 8. کشمش پلویی :کشمش پلوئی حاصل فروبردن انگور در تیزاب سلطانی است که باید حتما توسط افراد ماهر انجام شود چرا که دوز بالای استفاده از تیزاب برای مصرف کنندگان خطرناک است.میزان معینی تیزاب را در آب حل می‌کنند و خوشه انگور را داخل ان فرو برده و در افتاب اویزان می‌کنند.

فروش عمده کشمش | پخش کشمش پلویی طلایی به صورت عمده

پخش کشمش پلویی طلایی باکیفیت

 پخش کشمش پلویی طلایی باکیفیتپخش کشمش پلویی طلایی باکیفیت توسط نمایندگی های مجاز و مراکز فروش اصلی انجام می گیرد که تنوع خوبی از این محصول را در اختیار دارند.
کشمش پلویی یک آنتی اکسیدان طبیعی بوده که می تواند از بروز بسیار از بیماری ها پیشگیری به عمل آورد.
داشتن فیبر کافی در هر مدل از کشمش، موجب می گردد که مردم از بیماری سرطان به دور باشند.

از دیگر ویژگی های اصلی این خشکبار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مناسب برای خانم های باردار و شیرده
 • قابل استفاده برای مبتلایان به کم خونی و فقر آهن
 • خستگی و کسالت را برطرف می سازد
 • به تولید انرژی و نشاط کمک می نماید

فروش مستقیم کشمش پلویی طلایی

 فروش مستقیم کشمش پلویی طلاییفروش مستقیم کشمش پلویی طلایی توسط فروشگاه های معتبری که بخش اعظم فعالیت آن ها در زمینه خشکبار می باشد، انجام می گیرد.
کشمش پلویی طلایی دارای مشخصات زیر می باشد:

 • سایز نسبتا بزرگ
 • دارای دانه های متوسط اما شکننده و قابل هضم
 • پوستی چروکیده
 • نرم شدن سریع
 • له نشود

پخش کشمش پلویی طلایی در بازار معمولا به صورت عمده انجام می گیر، زیرا همانطور که اشاره شده متقاضی این مدل از خشکبار به دلیل باصرفه بودن، زیادتر خواهد بود.
این دسته از خشکبار به گونه ای هستند که می توان به صورت تک نیز به مصرف آن پرداخت حتی اگر در طبخ خوراک های مختلف به کار نرود.

فروشنده کشمش پلویی به صورت عمده

 فروشنده کشمش پلویی به صورت عمدهفروشنده کشمش پلویی به صورت عمده هم در سایت فعال هستند هم به صورت حضوری در مراکز خرید و فروش معتبر.
این دسته از فروشندگان عمده به دلیل عرضه کلی که از خشکبار دارند به خوبی نمونه اصلی و باکیفیت را می توانند از نمونه های تقلبی مشخص نمایند.
از طرفی با موارد بکارگیری کشمش پلویی در رنگ های مختلف از جمله طلایی نیز آشنایی کافی را دارند.
از کشمش پلویی می توان خواص زیر را انتظار داشت:

 • برطرف نموده علائم افسردگی
 • کاهش استرس و اضطراب
 • برطرف نمودن علائم عصبی و روحی
 • کاهش دردهای جسمانی
 • سرشار از ویتامین دی
 • و …

قیمت عمده فروشی کشمش

قیمت عمده فروشی کشمشقیمت عمده فروشی کشمش در بازارهای داخلی و قیمت عمده در بازارهای خارجی متناسب با جنس و نوع کیفیت آن متفاوت بوده و از قیمت بیشتر برای کمتری نیز برخوردار است. خریداران عمده کشمش مویز در ایران کسانی هستند که به دنبال خرید عمده کشمش مویز خشک به قیمت عمده و کیفیت بالا هستند لذا گیاه مارکت به عنوان مجری فروش عمده کشمش مویز در ایران این فرصت را برای خریداران فراهم کرده تا بهترین محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنند.

قیمت کشمش مویز در بازار بسیار گران تر از بقیه جاها است و همیشه خرید کشمش مویز با قیمت مناسب و کیفیت بالا اولویت اول بازار از تمامی خریداران کشمش مویز به دنبال خرید محصول درجه ۱ با قیمت ارزان و کیفیت بالا و به صورت خرید عمده کشمش مویز هستند.

خریداران عمده کشمش مویز در ایران کسانی هستند که به دنبال خرید عمده کشمش مویز خشک به قیمت عمده و کیفیت بالا هستند لذا گیاه مارکت به عنوان مجری فروش عمده کشمش مویز در ایران این فرصت را برای خریداران فراهم کرده تا بهترین محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنند

بازرگانی فروش کشمش

بازرگانی فروش کشمشفروش کشمش پلویی با بسته بندی های مختلف جهت صادرات یا عرضه در بازار داخل کشور.

کشمش پلویی در رنگ‌های متفاوت و به رو‌ش‌های متنوع تولید و به دست مصرف کننده می‌رسد. کشمش سومین محصول غیر نفتی صادراتی ایران است و در جهان رتبه خوبی در زمینه صادرات کشمش پلویی و دیگر انواع کشمش دارد. کشمش در غذا‌های ایرانی پراستفاده است و ترکیب آن با نخودچی برای بعضی از افراد یادآور خاطرات مدرسه است. ترکیبات مویز اثر بسیار قوی در جلوگیری از بروز اختلالات بیماری آلزایمر دارد. هر چه میزان آنتو سیانین (عامل رنگ سیاه مویز) بیشتر باشد، قدرت مویز در جلوگیری از آلزایمر بیشتر می‌شود.

باید یادآوری شود که ترکیبات موجود در مویز می‌تواند از تصلب شرایین (سفت و سخت شدن رگ‌ها) و چسبندگی پلاکت‌ها جلوگیری کند. با خوردن مویز غلظت خون کاهش می‌یابد. رگ‌های خونی منبسط می‌شوند و خون می‌تواند با سرعت بیشتر ی در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت‌های خون روی هم می‌شود و از لخته شدن خون پیشگیری می‌کند.

به طورکلی مویز درمان کننده بیماری‌های قلبی و پایین آورنده فشار خون است و برای بیماران دیابتی بسیار مفید می‌باشد.

مویز می‌تواند به تقویت معده کمک کند و برای افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند مفید است از دیگر خواص مهم مویز می‌توان به اثرات ضد درد ضد باکتری و اثرات محافظت کنندگی از کبد قلب و سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.

مصرف مویز همچنین از سردردهای میگرنی پیشگیری می‌کند و موجب کاهش شدت درد آن می‌شود.

راهنمای تولید کشمش

راهنمای تولید کشمششرکت کشمش فرتاک همواره کوشیده تا محصولی مرغوب و سالم به دست مصرف کننده برساند به همین منظور کشمش تولیدی فرتاک از انگور بهترین مزارع تاکستان و ملایر به عمل می‌آید.
برای تهیه کشمش پلویی انگورها را پس از شتشو در داخل واگن‌هایی ریخته و آنها را به کوره برای خشک شدن می‌فرستیم. پس از خشک شدن کشمش ها مرحله دم گیری کشمش آغاز می‌گردد. هنگامی که دم‌گیری کشمش ها به پایان رسید آنها را به کشمش درجه یک ، دستچین و سرکه‌ای سورت می‌کنیم.در صنایع غذایی برای تولید هر محصول غذایی با کیفیت مطلوب، مهمترین اصل داشتن ماده اولیه مناسب می باشد. نوع واریته در تهیه کشمش با کیفت مرغوب بسیار مؤثر است. همه ارقام انگوربرای تهیه کشمش مناسب نیستند. وجود هسته از مرغوبیت کشمش می کاهد. به همین دلیل بیشترین ارقامی که امروزه برای تهیه کشمش استفاده می شود، ارقام بی دانه است. مهمترین آنها رقم کشمشی یا سلطانی و یا تامپسون سیدلس می باشد. که بیشتر در ایران، ترکیه، یونان و آمریکا استفاده می شود.این رقم حداکثر سطح زیر کشت را نیز به خود اختصاص داده است.

انواع انگور کشمشی

انواع انگور کشمشیوقتی که انگور را از درخت چیده می شود آن را بدون استفاده از هیچ افزودنی بر روی زمینی تمیز در زیر نور خورشید پهن می کنند تا خشک شود، اکه بعد از خشک شدن به زنگ قهوه در می آید که به آن کشمش گفته می شود. مهم هست که بدانید میزان ۱۶ درصد از رطوبت انگورهای اولیه، در محصول نهایی یعنی کشمش، باقی می‌ماند. هنگامی که انگور خشک شده و تبدیل به کشمش میشود به رنگ های مختلفی همچون سیاه، طلایی، سبز و قرمز با استفاده از افزودنی های مختلف تبدیل می شود و مورد مصرف قرار می گیرد. کشمش را در کیک‌ها، کوکی‌ها، پودینگ‌ها و دسرها به‌عنوان یک طعم‌ دهنده استفاده میکنند. کشمش یکی از میوه هایی می باشد که خود را در داخل خشکبارها جای داده و جزء دسته بندی تنقلات سودمند می باشد که در طول تمام سال می توان از آن استفاده کرد که یکی از بهترین غذاهایی می باشد که برای رژیم غذایی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید ارزان ترین کشمش ها

خرید ارزان ترین کشمش ها خرید ارزانترین کشمش ها در بازار داخلی: کشمش پلویی سیاه به صورت عمده و جزئی در وزن های مختلف به فروش گذاشته می شود. این محصول در کارتن هایی بسته بندی می شود که وزن این کارتن ها نسبتا با هم متفاوت می باشد که حدودا بین ۴ تا ۱۰ کیلو بسته بندی می شوند و به بازار برای فروش عرضه می شوند. اگر کشمش را از طریق گوگرد خشک کنیم فواید بیشتر همچون آنتی اکسیدان نسبت به کشمش آفتابی که از طریق نور مستقیم خورشید خشک می شود دارد به همین دلیل قیمت کشمش آفتابی نسبت به کشمش پلویی سیاه ارزان تر می باشد. که در خشک کردن کشمش پلوی هزینه و وقت (زحمت) زیادی نسبت به کشمش آفتابی صرف می شود.

مرکز کشمش ایران

مرکز کشمش ایرانبازار کشمش ملکان تنها بازار کشمش در ایران است که سالانه بیش از ۱۰۰ هزار تن کشمش در آن داد و ستد می شد اما امسال رونق چندانی ندارد. این بازار در سال ۱۳۷۵ نوسازی شد و هم اکنون ۱۰۰ واحد صنفی در آن فعالیت می کند. یادآور می شود شهرستان ملکان با ۱۱ هزار و ۵۰۰ هکتار باغ انگور، قطب تولید انگور و کشمش در کشور است که ۷۰ درصد انگور استان و حدود هشت درصد انگور کشور را تامین می‌کند. همه ساله حدود ۲۵۰ هزار تن انگور از تاکستان های ملکان برداشت می شد که امسال بر اثر سرمازدگی زمستانه فقط حدود ۵۲۰۰۰ تن محصول تر و ۱۷۰۰۰ تن محصول کشمش برداشت شد.

۹۰ درصد محصول انگور تولیدی در این شهرستان به کشمش تیزابی و کالیفرنی تبدیل و در کارخانجات کشمش ملکان و شهرستان های مراغه و بناب فرآوری و بسته بندی شده، به کشورهای اروپایی، حاشیه خلیج فارس و روسیه صادر می‌شود.

بهترین کشمش جهان به کشمش پلویی اختصاص دارد. قیمت جهانی کشمش دلیلی است بر صادرات عمده کشمش ایران به کشورهایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، بلژیک، دانمارکف بلغارستان، روسیه؛ اکراین و لهستان. کارخانه تولید کشمش ایران مجهزترین کارخانجات دنیا هستند.

ویژگی های بهترین نوع کشمش ها

ویژگی های بهترین نوع کشمش ها  ویژگی های بهترین نوع کشمش در بازار : فیبر موجود در کشمش از سرطان کولون و از رشد غیر معمول سلول‌ها جلوگیری می‌کند و موجب کنترل قند خون در بدن می‌شود و برای درمان بی نظمی معده و یبوست مفید است. مصرف کشمش سستی و رخوت را از بدن دور می‌کند و موجب از بین رفتن آب اضافی بدن می‌شود، بدن را تقویت می‌کند، دهان را خوشبو می‌کند .

کشمش حاوی مقدار مناسبی از فیبر، آنتی اکسیدان و انرژی در بدن است. متخصصان تغذیه معتقدند خوردن چند عدد کشمش در روز به تقویت حافظه کمک کرده و افراد را از ابتلا به بیماری آلزایمر مصون می‌دارد همچنین فیبر زیاد در کشمش به کاهش کلسترول و بهبود عملکرد روده‌ها کمک می‌کند در کنار آن پتاسیم را می‌توان نام برد که موجب کاهش فشارخون و جلوگیری از دفع مایعات بدن می‌شود و به میزان کافی در کشمش وجود دارد. مصرف کشمش به دلیل داشتن کلسیم فراوان برای سلامت استخوان‌ها مفید است و از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند همچنین سلنیوم در کشمش برای پوست عالی است.

انواع کشمش پلویی

انواع کشمش پلوییانواع کشمش پلویی در بازار های فروش به مشتریان عرضه می شود. هر فردی در ابتدا ممکن است از فروشنده بپرسد کشمش کیلویی چند و قیمت برایش مهمتر از کیفیت باشد.

برخی خشکبار مانند کشمش در حالت خشک شده دارای ارزش غذایی بیشتری می شوند. این ماده غذایی دارای خواص مفیدی است و مصرف روزانه آن توسط اطباء سنتی بسیار مورد سفارش قرار گرفته است. برخی خواص کشمش عبارت است از:

 •  پیشگیری کننده از رشد سلول های سرطانی
 •  کنترل دیابت و قند خون
 •  بهبود عملکرد قلب
 •  تنظیم فشار خون
 •  درمان کننده بیماری های دهان و دندان

تفاوت های بین کشمش ها

تفاوت های بین کشمش هامویز و کشمش در حقیقت تفاوت چندانی با هم ندارد و تنها تفاوت نوع انگوری است که طی فرایند خشک شدن به مویز یا کشمش تبدیل می شود.

به حبه های درشت خشک شده ی انگور سیاه، “مویز” گفته می شود. این عضو خشکبار در واقع همان کشمش است که از نظر شکل ظاهری و رنگ با کشمش متفاوت، ولی از نظر خواص تا حد زیادی شبیه آن است. معمولا مویز تهیه شده از انگور قرمز مجلسی یا انگور شاهانی بهتر است.

برای تهیه مویزر بیشتر از رقم رزقی استفاده می‌شود. برای این منظور انگور را پس از برداشت در محلی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی پهن کرده و پس از خشک شدن انرا جمع‌آوری کرده و در سبدهای بزرگ نگهداری می‌نمایند.

صادرات کشمش

صادرات کشمش در داخل کشور شرکت های زیادی اقدام به صادرات و تولید کشمش کردند. در میان این شرکت ها  شرکت شرکت صادرات ترشیز یکی از شرکت‌هایی است که سابقه طولانی در تهیه و تولید انواع کشمش از جمله کشمش پلوی دارد.این شرکت علاوه بر این صادرات انواع محصولات تهیه شده از انگور مانند:برگ انگور، شیره انگور،انواع کشمش و انگور تازه را در کارنامه صادراتی خود ثبت نموده است.علاوه براین زعفران و پسته نیز از محصولات صادراتی این شرکت به سراسر ایران و برخی کشورهای دنیاست. از ویژگی‌های این شرکت این است که بنا به درخواست مشتری نمونه محصولات شرکت را برای آنها میفرستد تا بعد از ازمایش و انتخاب برای خرید اقدام نمایند.ضمنا شما می‌توانید با تماس با شرکت از مشاوران ما مشاوره بگیرید.

سفارش آنلاین کشمش

سفارش آنلاین کشمش یکی از بهترین راه های خرید خ خرید آنلاین کشمش است : امروزه خرید و فروش این محصول از طریق مراکز فروش اینترنتی در همه نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

در این مراکر به دلیل اینکه محصول به طور مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد، قیمت بهتری دارد.

بسته بندی این محصولات معمولا به صورت ۳، ۵ و ۱۰ کیلویی موجود است و فروش صادراتی نیز از طریق همین مراکز امکان پذیر می باشد.

عمده فروش کشمش بسته بندی شده صادراتی

عمده فروش کشمش بسته بندی شده صادراتیپخش کشمش پلویی طلایی به صورت عمده توسط فروشگاه های معتبری که عمده فعالیت آن ها در زمینه خشکبار است، انجام می گیرد. این نمونه از کشمش را به طور خام نیز می توان مورد استفاده قرار داد.

همانطور که در مطالب پیشین نیز به آن اشاره شد، کشمش پلویی از جمله خشکباری بوده که تنوع رنگی خوب و نسبتا وسیعی را شامل می گردد که این موضوع در طبخ خوراک های متنوع، بسیار مؤثر است.

کشمش پلویی هایی که در رنگ زرد و یا همان طلایی در بازار یافت می شود اغلب دارای اندازه هایی بلند و کشیده هستند.

مصرف این مدل کشمش به دلیل قالب بلندی که دارند برای خریداران تبدیل به یک گزینه مقرون به صرفه نیز شده است. در مطالبی که بیان کردیم به موارد زیر پرداختیم: خرید کشمش ارزان، فروش کشمش به صورت عمده، مرکز مویز ایران، فروش  عمده کشمش طلایی فروش کشمش سبز قیمت کشمش پلویی ۹۷ خرید اینترنتی ،قیمت کشمش پلوی آفتابی، فروش کشمش افتابی در اصفهان

 • قیمت کشمش سبز اعلا
 • فروش کشمش ملایر
 • قیمت کشمش بی دانه
 • قیمت کشمش پلویی آفتابی
 • خرید اینترنتی کشمش پلویی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خواص لیمو عمانی

خواص لیمو عمانی | قیمت در ایران کشمش

لیموعمانی، لیموی خشک و ترش با طبع سرد است که به‌عنوان یکی از چاشنی‌های خوش …

فروش کشمش
کانال تلگرام