ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / خرید کشمش پاک شده | پخش کشمش پلویی زرد

خرید کشمش پاک شده | پخش کشمش پلویی زرد

کشمش پلویی زرد توسط مراکز پخش به سراسر کشور ارسال می شود. عمده فروشان این محصول ممکن است پخش کننده و توزیع کننده آن نیز باشند.
کشمش یکی از مواد غذایی با ارزش است که مصرف آن به شکل میان وعده میتواند تامین کننده نیاز های بدن به مواد معدنی و ویتامین ها باشد. این محصول طی فرایند های طبیعی یا صنعتی تولید شده و روانه بازار های فروش می شود. افراد با توجه به سلایق مختلف ممکن است نوع آفتابی یا صنعتی آن را خریداری نمایند. به هر حال هر دو نوع کشمش خریداری می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. خرید کشمش پاک شده از طرف فروشگاه های مختلف انجام میشود. 

خرید کشمش پاک شده | پخش کشمش پلویی زرد

کشمش پلویی زرد

کشمش پلویی زردکشمش پلویی زرد تنها نمونه از کشمش های موجود در بازار است. علاوه بر این نوع کشمش، انواع کشمش های دیگری نیز وجود دارند که عبارتند از:

 • کشمش آفتابی
 • کشمش تیزابی
 • کشمش پاک کرده
 • کشمش قرمز
 • کشمش زرد قلمی
 • کشمش زرد طلایی
 • کشمش پلویی سبز قلمی

همان طور که ملاحظه می شود وجود تنوع زیاد در این محصول موجب برآورده شدن نیاز سلایق مختلف می شود. از طرفی کشمش پلویی زرد قابل استفاده در غذا ها و خوراکی های زیر نیز می باشد:

 • انواع پلو
 • دسر و پودینگ
 • کیک و کلوچه
 • سالاد

پخش کشمش سبز

پخش کشمش سبزپخش کشمش پلویی زرد و سبز توسط واحد های پخش کننده آن به دیگر نقاط ارسال می شود. این خشکبار به طرق مختلف قابل پخش است. برخی از معمولی ترین روش های پخش و توزیع این محصول عبارت است از:

 • پخش عمده توسط عمده فروشان
 • پخش و توزیع به فروشگاه های عرضه کننده توسط تامین کننده های کالا
 • پخش اینترنتی
 • پخش مویرگی

هر کدام از شیوه های ذکر شده دارای مشخصات خاصی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می سازد. برخی از این روش ها به صورت حرفه ای و توسط افرادی صورت می گیرد که سال ها در این کار بوده اند مانند پخش عمده که انواع بازار و خریدار ها را می شناسند.

قیمت تولید انواع کشمش

قیمت تولید انواع کشمشقیمت تولید انواع کشمش پلویی زرد و انواع دیگر بستگی به فرایند های مختلفی دارد. قیمت انگور خریداری شده، میزان عرضه و تقاضای موجود در بازار، تازگی محصول و کیفیت آن، بیشترین فاکتور هایی هستند که در تعیین قیمت این ماده غذایی نقش مهمی ایفا می نمایند. نرخ این محصول ممکن است در یک سال با سال دیگر متفاوت باشد. عوامل ذکر شده همگی در نرخ انواع کشمش موثر هستند. همچنین نرخ تک فروشی و نرخ عمده فروشی کشمش نیز با هم متفاوت است و عمده فروشی آن را با قیمتی کمتر از بازار عرضه می دارد.

خرید کشمش پاک شده

خرید کشمش پاک شده خرید کشمش پاک شده از این راه های امکان پذیر است: 

 1. فروشگاه های سطح شهر 
 2. فروشگاه های آنلاین 

با مراجعه به فروشگاه های سطح شهر، می توان کشمش های تمیزی را پیدا کرد که هیچ گونه اضافاتی ندارند. برخی از کشمش ها در بازار پیدا می شوند که تمیز شده نیستند. در آنان می توان خس و خاشاک، شن ریزه، باقی مانده شاخه انگور و غیره را پیدا کرد. این نوع از کشمش ها که به آنان تمیز نشده هم گفته می شود، ارزش بالایی ندارند و باید آن ها را خریداری کرد و سپس پاک نمود و شست و خشک کرد. 

اما کشمش های پاک شده، دیگر این دردسرها را ندارد. این کشمش ها درست است که قیمت شان گران تر می باشد؛ ولی ارزش خرید را دارند. اما می شود از فروشگاه های گوناگون هر دو نوع را خریداری کرد. همچنین از این فروشگاه ها می شود در انواع مختلفی خرید خود را انجام داد: 

 • خرید فله 
 • خرید بسته بندی شده 

خرید فله کشمش پاک نیز مقدور می باشد. در بیشتر بسته بندی ها کشمش ها پاک هستند و کمتر دیده شده که کشمی در بسته بندی مشکلی از نظر تمیزی داشته باشد. 

موارد مصرف کشمش پاک شده

موارد مصرف کشمش پاک شدهاز کشمش پاک شده می توان در موارد گوناگون استفاده کرد که عبارتند از: 

 • پخت غذا به ویژه کشمش پلو 
 • خوردن به همراه نوشیدنی های گرم 
 • همراه کردن آن با نخودچی 
 • و … 

برای این که بهترین غذاها را بپزید، نیاز است تا از کشمش پاک شده استفاده کنید. این نوع از کشمش گزینه مناسبی می باشد و برای پخت کشمش پلو از آن بایستی استفاده نمود.

همچنین شما می توانید آن را در کنار چایی یا دمنوش های دیگر مورد استفاده قرار دهید و یک نیم وعده خوب و مقوی را تجربه کنید. یکی دیگر از تنقلات مورد علاقه ما ایرانیان، نخودچی کشمش است که می شود کشمش پاک شده را در آن نیز استفاده نمود. 

صادرات کشمش به قیمت کارخانه

صادرات کشمش به قیمت کارخانهصادرات کشمش به قیمت کارخانه را در گام نخست خود کارخانه های تولیدی انجام می دهند. آنان در کار توزیع محصولات خود به بازار داخلی و خارجی هستند. تولیدی ها سعی می کنند تا بهترین محصولات خود را برای صادرات فراهم کنند. آنان به قیمت تمام شده خود این کار را انجام می دهند. 

در کنار آنان شرکت های تجارتی ای نیز وجود دارند که کشمش را به قیمت کارخانه از تولیدی ها خریدای می کنند و به کشورهای متفاوتی عرضه می دارند. آنان با این کار سود خوبی می برند و در عین حال با در نظر گرفتن مشخصات کشمش خوب، با نرخ پایین ترین کشمش را در بازارهای بیرون از کشور به فروش می رسانند. 

صادر کنندگان این نوع از کشمش ها را به قیمت کارخانه خریده و صادر می کنند: 

 • کشمش تاکستان 
 • کشمش کاشمر 
 • کشمش سبز 
 • کشمش ملایر 
 • و … 

توزیع و پخش کشمش پاک شده

توزیع و پخش کشمش پاک شدهتوزیع و پخش کشمش پاک شده از سوی این مراجع صورت می گیرد: 

 • کارخانه های تولیدی 
 • فروشگاه های عمده فروشی 
 • نمایندگی شرکت های مختلف 
 • وبسایت های اینترنتی 

توزیع و پخش عمده این نوع از کشمش توسط کارخانه ها تولیدی و نمایندگی های فروش آن ها انجام می شود. اما بهترین گزینه برای خرید جزئی، مراجعه به وب سایت های اینترنتی می باشد. در این وب سایت ها شما می توانید انواع مختلفی از برندهای کشمش پاک شده را مشاهده کرده و خریداری کنید. این نوع از کشمش که کارایی بالایی دارد، دارای قیمت های متفاوتی می باشد که می شود از فروشگاه های آنلاین آن را با قیمت پایین تری خریداری نمود. 

خرید از این فروشگاه ها نیز آسان است. این فروشگاه ها انواع گوناگونی از کشمش ها را عرضه می دارند. آنان به نوعی وظیفه توزیع و پخش کشمش پاک شده به سراسر کشور را به دوش دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کشمش | صادرات کشمش به عراق

ارقامی از انگور جهت کشمش مناسبند که دارای خصوصیات زیر باشند : درصد بالای قند، گوشتی بودن حبه، بدون هسته بودن یا دارای هسته کوچک، نرم بودن بافت، یکنواخت بودن اندازه حبه، سریع خشک شدن حبه. البته ارقامی از انگور که دارای دانه و قند بسیار زیاد هستند نیز جهت تهیه نوعی کشمش به نام مویز استفاده می شوند. مهمترین ارقام انگور که برای کشمش مناسبند عبارتند از : بیدانه سفید (کشمش یا سلطانی)، بیدانه قرمز (قرمزی اوزوم)، عسگری سفید، پیکانی، دسته چین، تبرزه و ... مهمترین ارقامی که در جهان برای کشمش استفاده می شود عبارتند از: تامسون سیدلس (Thomson Seedless) که در گویش های مختلف به Sultanina، Sultanich، Keshmesh، Soltana معروف است. موارد مصرف کشمش عبارت است از : خشکبار و تنقلات ، مصرف غذايي (پلویی)، صنعت شیرینی و شکلات، کارخانه های آب میوه و کنسانتره، تولید سرکه و شیره انگور و ضایعات آن برای خوارک دام و زنبور عسل به مصرف می رسد. انواع کشمش عبارت است از : 1) کشمش آفتابی (Raisin) : خشک شده انگور بی دانه در آفتاب که به رنگ قهوه ای است2) کشمش تیزابی یا سبزه یا قلمی (Sultana) : خشک شده انگور بی دانه آغشته با روغن استرالیایی در آفتاب که رنگ آن قهوه ای روشن تا قهوه ای خرمایی است. 3) کشمش سبزه انگوری یا زرد یا دودی (Golden Brench): خشک شده انگور بی دانه با دود گوگرد در سایه که رنگ ان زرد کهربایی است. 4) مویز (Raisins) : خشک شده سایر انواع انگور که دارای هسته است. 5) کشمش Currantus : خشک شده انگور یاقوتی.در جهان مواهب و منابعی بسیاری وجود دارند که انسان برای رفاه هر چه بیشتر خود از آنها استفاده می کند . میوه ها یکی از انواع بیشمار این منابع هستند که در گونه های مختلف و مزه های متفاوت و لذیذ در اختیار انسان قرار دارند . همانگونه که همه‌ی ما می‌دانیم میوه ها سرشار از ویتامین‌ها و منابع مغذی هستند و برای سلامت جسم و روح بسیار مفید و ضروری می‌باشند. انگور نمونه‌ای از بهترین میوه‌هاست که به خاطر طعم لذیذ و دوست داشتنی که دارد در بین اکثریت مردم طرفدارن بسیاری دارد . انگور گونه‌های متفاوت و متنوعی دارد و به صورت خام استفاده می‌شود . انگورها را به‌ صورت نوشیدنی نیز مصرف می‌کنند که ماءالشعیر و دلستر  نمونه‌ای از نوشیدنی است که از انگور به دست می‌آید . کشمش نیز از دیگر محصولاتی است که از انگور به دست می‌آید. کشمش فرآوری انگور خشک شده است که با روش‌های مختلفی تولید و تهیه می‌شود .کشمش در کنار چای و در تنقلات با نخودچی و در بعضی مواقع درکنار پلو به مصرف مصرف کنندگان می‌رسد.     کشمش‌ها با توجه به نوع انگور و روش‌ها و شرایط خشک کردن و مواد افزودنی مجاز اضافه شده به آن انواع متعددی دارند. کشمش سرشار از آهن ، پتاسیم ، کلسیم و ویتامین گروه ب است و با خواص آنتی اکسیدانی که دارد از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند . بنابراین اگر این محصول از انگور نامرغوب و در شرایط نامناسب تولید شود دیگر از خواص فوق محروم می‌شود و تبع آن خریدار کمتری نیز خواهد داشت ‌. بسیاری از تولیدکنندگان به نام و معتبر کشمش علاوه بر تولید این محصول با بهترین کیفیت و ارائه آن در کشور به صادرات کشمش نیز پرداخته‌اند. مراحل صادرات خشکبار:صادرات خشکبار جزو پرسودترین تجارت ها در دنیا است و صادرکنندگان خشکبار ایران جزو ثروتمند ترین تجار هستند. اقلام خشکبار شامل پسته,کشمش,خرما,مغز گردو و پسته و میوه های خشک میباشدو هر کس بخواهد صادر کننده خشکبار باشد باید ایین نامه و ضوابط آن را بداند تا در کار خود موفق شود.

فروش کشمش
کانال تلگرام