ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / خرید کشمش سایه خشک | قیمت کشمش سایه خشک

خرید کشمش سایه خشک | قیمت کشمش سایه خشک

انواع کشمش که در بازار فروش مشاهده می شوند، به روش های مختلفی حاصل گشته و القاب متعددی را به آن ها نسبت داده اند. یکی از همین کشمش های مورد نظر، کشمش سایه خشک می باشد که برای آن، ارائه این تعاریف، ضروری به نظر می رسد:

 • این کشمش فرآیند خشک شدن و هم چنین تولید را در سایه و بدون هیچ گونه نوری طی می کند.
 • از وجود دستگاه ها یا ماشین آلات صنعتی و پیشرفته برای تولید این کشمشم خبری نیست.
 • به روش های خانگی مراحل تولید را سپری می کند.
 • رنگ آن به رنگ سبز می باشد.
 • در آجیل و خشکبار، از این کشمش بسیار دیده می شود.
 • هم چنین افراد بسیاری مایل به مصرف این نوع کشمش می باشند.

پس می توان پی به این موضوع برد که خرید کشمش سایه خشک که در مقادیر عمده و جزیی در بازار صورت می گیرد، به دلیل وجود چنین دلایلی می باشد که یک کشمش طبیعی و سالم را در اختیار افراد قرار می دهد.

هم چنین در خصوص بحث قیمت باید بیان داشت قیمت کشمش سایه خشک را می توان از تولید کنندگان آن استعلام نمود.
این نوع کشمش که به روش طبیعی و در مدت زمان بیشتری تهیه می شود، معمولاٌ قیمت بیشتری را نسبت به اسیر کشمش ها دارا می باشد که البته برای دسترسی به قیمت ارزان از این محصول نیز راه های بسیاری وجود دارد که از جمله آن مراجعه به مراکز فروش عمده می باشد.

خرید کشمش سایه خشک | قیمت کشمش سایه خشک

قیمت کشمش سایه خشک

 قیمت کشمش سایه خشکقیمت کشمش سایه خشک را می توان از چند روش به دست آورد. برخی از این روش ها عبارتند از:

 • عمده فروشی های کشمش
 • تولید کننده ها
 • باغداران و کشاورزان
 • فروشگاه های عرضه کننده

اطلاع از قیمت این محصول برای خریداران از خود محصول نیز اهمیت بیشتری داشته و به همین خاطر اغلب آن ها مایل به استعلام قیمت قبل از خرید می باشند تا بتوانند بودجه خود را برای خرید با محصول مورد نظر تطبیق دهند.

در هر حال موضوعی که بیشتر از قیمت اهمیت دارد، کیفیت و طعم کشمش است که اگر در درجه پایینی قرار داشته باشد، حتی قیمت ارزان نیز برای آن اصرافی بیش نیست!

تولید انواع کشمش آفتابی

 تولید انواع کشمش آفتابیتولید کشمش آفتابی همان طور که از نام آن پیداست در گروه روش های طبیعی تولید این محصول قرار دارد که به کمک تابش مستقیم نور خورشید، تمامی فرآیند های تولید آن صورت می گیرد.
برای این کار انگور جمع آوری شده از باغ ها را در سینی ریخته و در مقابل نور خورشید قرار می دهند.
در واقع در این روش هیچ دخالت دستگاه یا ماشین آلاتی وجود ندارد و فرایند تولید کاملا طبیعی است.

روشی دیگر تولید به این روش، کشمش سایه خشک می باشد. در این صورت می توان گفت قیمت کشمش سایه خشک و آفتابی نزدیک به هم می باشد که این امر به دلیل شباهت فرآیند تولید می باشد.

سفارش اینترنتی کشمش بیدانه

سفارش اینترنتی انواع کشمش بیدانه امکان خرید آسان را فراهم می سازد.
برای سفارش این محصول لازم است مراحلی طی شود که برخی از آن ها عبارتند از:

 • مشاهده محصول در اینترنت
 • مشاهده قیمت و مقایسه
 • بررسی کیفیت
 • ثبت سفارش
 • بررسی مدت زمان تحویل
 • امکان مرجوع نمودن کالا
 • اعتبار سایت

تجارت الکترونیک با فراهم نمودن زمینه خرید و فروش آسان و بدون مراجعه حضوری یکی از روش هایی است که امروزه بسیار به کار گرفته می شود.

خرید عمده کشمش پلویی

 خرید عمده کشمش پلوییبرای خرید عمده کشمش پلویی می توان از راه های زیر استفاده نمود:

 • تماس با عمده فروشان این محصول
 • مراجعه به تولید کنندگان و باغداران
 • تماس با تامین کنندگان کشمش

قیمت کشمش سایه خشک و پلویی را نیز می توان قبل از خرید از طریق عمده فروشان آن استعلام نمود.
خرید عمده برای توزیع و پخش به فروشگاه های موجود در سطح شهر های مختلف صورت می گیرد.

برخی اوقات نیز کار بسته بندی، مونتاژ و مرتب کردن یا درجه بندی کالا نیز توسط عمده فروشان انجام می شود. بنکداران و عمده فروشان در سراسر دنیا افراد یا گروه های تجاری هستند که در سطح وسیع فعالیت دارند و دارای سرمایه مالی قابل توجهی می باشند.

بزرگترین بازار کشمش سایه خشک در ایران

بزرگترین بازار کشمش سایه خشک در ایرانملایر واقع در استان همدان از جمله شهر های تولید کننده کشمش شناخته شده و به این ترتیب انواع کشمش از واحد های فعال تولیدی در این شهر حاصل می گردند.

یکی از کشمش هایی که از این شهر به روش های طبیعی یا خانگی به دست آمده و در بازار بزرگ آن، سهم عمده ای را برای خرید و فروش از آن خود ساخته است، کشمش سایه خشک می باشد. تامین و خرید کشمش سایه خشک از بازار های واقع در این شهر و هم چنین بازار شهر های دیگر به راحتی صورت گرفته و از این رو خریداران عمده نیز می توانند سفارشات بالایی از آن را از مراکز فروش ثبت نمایند.

عرضه کننده کشمش مرغوب

عرضه کننده کشمش مرغوببازار کشمش مرغوب در ایران به یکی از بازار های داغ و پر رونق مبدل گشته است. علت این امر تولید انبوه کشمش مرغوب از باغداران و تولید کنندگان می باشد ک تمام تلاش خود برای ارائه یک محصول با کیفیت به بازار را به کار بسته و از عرضه کنندگان داخلی این محصول به شمار می روند.

از این رو اگر شما هم خواستار خرید انواع کشمش با کیفیت و درجه یک باشید، می توانید با خیال راحت به تهیه آن ها پرداخته و تمامی دغدغه هایتان از خرید این محصول مرتفع شود.

هم چنین اگر مایل به کسب اطلاع از مشخصات کشمش خوب هستید تا بتوانید خرید بهینه تری را به انجام برسانید، این گزینه ها را دنبال کنید:

 • هیچ گونه آلودگی بر روی سطح کشمش مرغوب دیده نمی شود.
 • عاری از هر نوع بوی بد یا مزه ناخوشایندی ست.
 • رنگ آن باید در سطح یکسانی قرار داشته باشد.
 • انواع کشمش له شده و یا نرسیده در آن ها دیده نمی شود.

توزیع و پخش کشمش سایه خشک

توزیع و پخش کشمش سایه خشک کشمش ها از نمونه های متعددی در بازار برخوردار می باشند که تهیه و خریداری هر یک از آن ها نتایجی جز نفع و فایده را به مشتری نمی رسانند. انواع این کشمش ها برای فروش عبارت هستند از:

 1. کشمش سایه خشک
 2. کشمش آفتابی
 3. کشمش تیزابی
 4. کشمش پلویی
 5. کشمش مویز

گفتنی است که توزیع و پخش هر کدام از کشمش های مذکور توسط مراکز پخش صورت گرفته و در برند های متعددی به بازار عرضه می شوند. در این صورت تامین این محصول در قسمت های مختلف فروش رواج یافته و عده بسیاری به عنوان خریدان به آن ها رجوع می کنند.

تولید و عرضه انواع کشمش سایه خشک در کشور

تولید و عرضه انواع کشمش سایه خشک در کشورکشمش های سایه خشک به دلیل دوری از مراحل تولید صنعتی همواره از محبوبیت بسیاری برای مصرف برخوردار گشته اند. این کشمش ها در میان آجیل های متعدد به وفور دیده شده و خریداران عمده این گروه از محصولات نیز معمولاٌ یا مراکز عرضه کننده خشکبار و آجیل هستند و یا عمده فروشی های مواد غذایی.
در هر حال تولید گسترده این نوع کشمش در مراکز تولید و عرضه مستقیم آن ها از برخی مراکز تامین کننده، موجب شده تا به نیاز این دسته از خریداران به خوبی پاسخگویی شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کشمش | صادرات کشمش به عراق

ارقامی از انگور جهت کشمش مناسبند که دارای خصوصیات زیر باشند : درصد بالای قند، گوشتی بودن حبه، بدون هسته بودن یا دارای هسته کوچک، نرم بودن بافت، یکنواخت بودن اندازه حبه، سریع خشک شدن حبه. البته ارقامی از انگور که دارای دانه و قند بسیار زیاد هستند نیز جهت تهیه نوعی کشمش به نام مویز استفاده می شوند. مهمترین ارقام انگور که برای کشمش مناسبند عبارتند از : بیدانه سفید (کشمش یا سلطانی)، بیدانه قرمز (قرمزی اوزوم)، عسگری سفید، پیکانی، دسته چین، تبرزه و ... مهمترین ارقامی که در جهان برای کشمش استفاده می شود عبارتند از: تامسون سیدلس (Thomson Seedless) که در گویش های مختلف به Sultanina، Sultanich، Keshmesh، Soltana معروف است. موارد مصرف کشمش عبارت است از : خشکبار و تنقلات ، مصرف غذايي (پلویی)، صنعت شیرینی و شکلات، کارخانه های آب میوه و کنسانتره، تولید سرکه و شیره انگور و ضایعات آن برای خوارک دام و زنبور عسل به مصرف می رسد. انواع کشمش عبارت است از : 1) کشمش آفتابی (Raisin) : خشک شده انگور بی دانه در آفتاب که به رنگ قهوه ای است2) کشمش تیزابی یا سبزه یا قلمی (Sultana) : خشک شده انگور بی دانه آغشته با روغن استرالیایی در آفتاب که رنگ آن قهوه ای روشن تا قهوه ای خرمایی است. 3) کشمش سبزه انگوری یا زرد یا دودی (Golden Brench): خشک شده انگور بی دانه با دود گوگرد در سایه که رنگ ان زرد کهربایی است. 4) مویز (Raisins) : خشک شده سایر انواع انگور که دارای هسته است. 5) کشمش Currantus : خشک شده انگور یاقوتی.در جهان مواهب و منابعی بسیاری وجود دارند که انسان برای رفاه هر چه بیشتر خود از آنها استفاده می کند . میوه ها یکی از انواع بیشمار این منابع هستند که در گونه های مختلف و مزه های متفاوت و لذیذ در اختیار انسان قرار دارند . همانگونه که همه‌ی ما می‌دانیم میوه ها سرشار از ویتامین‌ها و منابع مغذی هستند و برای سلامت جسم و روح بسیار مفید و ضروری می‌باشند. انگور نمونه‌ای از بهترین میوه‌هاست که به خاطر طعم لذیذ و دوست داشتنی که دارد در بین اکثریت مردم طرفدارن بسیاری دارد . انگور گونه‌های متفاوت و متنوعی دارد و به صورت خام استفاده می‌شود . انگورها را به‌ صورت نوشیدنی نیز مصرف می‌کنند که ماءالشعیر و دلستر  نمونه‌ای از نوشیدنی است که از انگور به دست می‌آید . کشمش نیز از دیگر محصولاتی است که از انگور به دست می‌آید. کشمش فرآوری انگور خشک شده است که با روش‌های مختلفی تولید و تهیه می‌شود .کشمش در کنار چای و در تنقلات با نخودچی و در بعضی مواقع درکنار پلو به مصرف مصرف کنندگان می‌رسد.     کشمش‌ها با توجه به نوع انگور و روش‌ها و شرایط خشک کردن و مواد افزودنی مجاز اضافه شده به آن انواع متعددی دارند. کشمش سرشار از آهن ، پتاسیم ، کلسیم و ویتامین گروه ب است و با خواص آنتی اکسیدانی که دارد از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند . بنابراین اگر این محصول از انگور نامرغوب و در شرایط نامناسب تولید شود دیگر از خواص فوق محروم می‌شود و تبع آن خریدار کمتری نیز خواهد داشت ‌. بسیاری از تولیدکنندگان به نام و معتبر کشمش علاوه بر تولید این محصول با بهترین کیفیت و ارائه آن در کشور به صادرات کشمش نیز پرداخته‌اند. مراحل صادرات خشکبار:صادرات خشکبار جزو پرسودترین تجارت ها در دنیا است و صادرکنندگان خشکبار ایران جزو ثروتمند ترین تجار هستند. اقلام خشکبار شامل پسته,کشمش,خرما,مغز گردو و پسته و میوه های خشک میباشدو هر کس بخواهد صادر کننده خشکبار باشد باید ایین نامه و ضوابط آن را بداند تا در کار خود موفق شود.

فروش کشمش
کانال تلگرام