ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / خرید تضمینی کشمش تاکستان | خرید کشمش پلویی قوچان در بازار

خرید تضمینی کشمش تاکستان | خرید کشمش پلویی قوچان در بازار

خرید کشمش در انواع مختلف پلویی در رنگ های مختلف در بازار صورت می گیرد. شهر قوچان دارای تاکستان های انگور می باشد که آن را به کشمش برای فروش تبدیل می نماید.
انتخاب کشمش به عنوان یک میان وعده غذایی بین صبحانه و ناهار یا بین ناهار و شام می تواند تامین کننده نیاز بدن به این ماده غذایی باشد. یکی از رو شهای تولید کشمش روش طبیعی است که با استفاده از نور خورشید و انرژی باد صورت می گیرد. در این روش با پهن کردن انگور در سینی و قرار دادن آن در معرض آفتاب کشمش تولید می شود. خرید کشمش ممکن است به صورت آفتابی باشد یا کشمش صنعتی باشد که بستگی به نظر خریدار دارد. استان های مختلفی در سراسر کشور در زمینه ی تولید انگور و کشمش با کیفیت فعالیت می کنند. استان قزوین و به طور خاص شهر تاکستان، در این استان، را می توان از استان و شهر های عمده ی تأمین کننده ی انگور مورد نیاز کشور دانست. گاهی تعیین قیمت خرید تضمینی کشمش تاکستان و دیگر شهر ها توسط دولت، اعتراضاتی را از سوی نمایندگان و همچنین تولیدکنندگان را در پی دارد زیرا معتقدند قیمت تولید و فروش آن ها با یکدیگر هم خوانی ندارد. بنابراین تعیین قیمت خرید تضمینی منصفانه  توسط دولت می تواند سبب کاهش نارضایتی و ایجاد انگیزه ی مضاعف برای تولید این محصول توسط کشاورزان می شود.

خرید تضمینی کشمش تاکستان | خرید کشمش پلویی قوچان در بازار

خرید کشمش

خرید کشمشکشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان کشمش در جهان است. از این رو امکان خرید کشمش به راحتی فراهم است. خرید کشمش در انواع مختلف صورت می گیرد و افراد مختلف گونه های متنوع آن را انتخاب می کنند. برخی انواع کشمش عبارتند از:

 • کشمش پلویی
 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش زرد قلمی
 • کشمش آفتابی کاشمر
 • مویز

رنگ و طعم هر کدام از این کشمش ها با یکدیگر متفاوت می باشد. مثلات مویز که نوعی کشمش بیدانه است دارای طعم تندتر و رنگ تیره تری می باشد.

فروش کشمش پلویی قوچان در بازار

فروش کشمش پلویی قوچان در بازارتاکستان های موجود در شهر قوچان در استان خراسان رضوی هر ساله بخش اعظمی از کشمش داخلی را تامین می کنند. فروش این محصول به طرق مختلف صورت میگیرد و در شهر های مختلف پخش و توزیع می شود. همچنین خرید کشمش به صورت اینترنتی و آنلاین نیز ممکن است که از طریق سایت های فروشگاهی صورت می گیرد. معمولی ترین و سنتی ترین روش فروش کشمش، فروش عمده می باشد که توسط بنکداران و عمده فروشان بازار صورت می گیرد. برخی مزایای کاربرد این روش عبارت است از:

 • عرضه کالا با قیمت مناسب
 • توزیع و پخش
 • خرید کشمش به صورت مستقیم از کشاورزان
 • شناخت بازار به خوبی

تولید کننده عمده کشمش پلویی

تولید کننده عمده کشمش پلوییبزرگترین تولید کنندگان کشمش در جهان، کشور های زیر می باشند:

 • ایران
 • ترکیه
 • یونان
 • آمریکا
 • استرالیا

در ابتدا کشمش فقط در ایران، ترکیه و یونان تولید میشد و از قرن بیستم به بعد این تولید به آمریکا و استرالیا نیز راه یافت. هر کدام از کشمش های تولیدی این مناطق دارای کیفیت خاص خود است. مثلا کشمشی که در ترکیه تولید می شود به کشمش سلطانی نامیده می شود و کشور های اروپایی مشتری این نوع کشمش می باشند. کشمش های تولید شده در ایران نیز دارای کیفیت خوبی بوده و بخش اعظم کشمش تولیدی در ایران به دور ترین نقاط مختلف جهان صادر می شود.

بزرگترین بازار کشمش در ایران

بزرگترین بازار کشمش در ایرانایران با رتبه سوم تولید کشمش در دنیا از بزرگترین تولید کنندگان این محصول به شمار می آید. به دلیل وجود شرایط آب و هوایی مناسب در اکثر مناطق کشور ، عملیات کاشت درخت انگور و همچنین فرآوری آن از جمله تولید کشمش، در بسیاری از استان ها انجام می شود. با اندکی بررسی و تحقیق در وب سایت ها و شبکه های مجازی معتبر می توان دریافت که گاهی در بعضی از کشور ها رتبه ی تولید انگور و کشمش با هم تفاوت هایی دارد. به عنوان مثال کشور ترکیه در زمینه ی تولید انگور در دنیا رتبه ی ششم را دارد ولی در زمینه ی تولید کشمش حرف اول را می زند و این آمار نشان دهنده ی تمرکز اقتصاد و کشاورزی این کشور بر ارتقاء فرآوری انگور می باشد.

خرید تضمینی کشمش تاکستان

خرید تضمینی کشمش تاکستان به دلیل مرغوبیت بالا و پر طرفدار بودن انواع مختلف انگور و کشمش تولید شده در اکثر استان های کشور از جمله قزوین و شهر تاکستان، صاحبان انبار های بزرگ میوه و تره بار ، و صادر کنندگان عمده ی انگور به خارج از کشور ، مدت ها قبل از فرا رسیدن زمان برداشت این محصول، با کشاورزان به توافق هایی نسبی می رسند.

یکی از دغدغه های مهم کشاورزان تاثیر نوسانات قیمت های بازار بر قیمت انگور و همچنین احتمال وجود بلایای طبیعی و از بین رفتن یا بی کیفیت شدن محصولاتشان می باشد که این مشکل توسط اعتماد سازی دولت به کشاورزان در  تعیین نرخ تضمینی انگور قابل حل می باشد.

تامین کننده کشمش تاکستان در تهران

تامین کننده کشمش تاکستان در تهرانکارخانه های تولیدی کشمش،  با سابقه هایی گاها بسیار طولانی در سراسر ایران فعالیت می کنند. شرکت ها و کارخانجات مواد غذایی بسیار زیادی در زمینه ی تجارت کشمش تاکستان و فرآوری و بسته بندی انگور با استاندارد های بین المللی، فعالیت دارند. محصولات صادراتی و نهایی کشمش این شرکت ها را می توان از طریق بازار های داخلی در تهران و سایر شهر های دیگر نیز خریداری نمود.    شهرهای تاکستان، کاشمر و ملایر را می توان از شناخته شده ترین شهر های تولید کننده ی انگور در کشور دانست. محصولاتی مانند کشمش و همچنین شیره ی انگور را می توان از پر طرفدارترین فرآورده های به دست آمده از انگور در کشور دانست. کشمش های تولید شده در کشور علاوه بر تامین نیازهای داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند. از کشور های مقصد صادراتی کشمش ایران می توان به آلمان، مصر، کانادا، امارات، روسیه، اوکراین، پاکستان، ترکیه، اسپانیا و کویت اشاره نمود

عرضه کشمش تاکستان به قیمت کارخانه

عرضه کشمش تاکستان به قیمت کارخانهخرید انواع مویز و کشمش توسط کشور های مختلفی از سراسر جهان موجب شده است که کارخانه ها و شرکت های فرآوری انگور نیز در کشور در حال افزایش باشد این کارخانه ها پس از فرآوری و بسته بندی اصولی ، بهداشتی و مطابق با استاندارد های بین المللی، کشمش هایی با کیفیت و تازه را توسط مراکز پخش و توزیع به دست مشتریان می رسانند. روش های تبلیغات مؤثر در فضای مجازی و اینترنتی و همچنین تلفنی و حضوری وجود دارد.

یکی از نخستین  کارخانه های عرضه ی بسته بندی و عرضه ی کشمش در کشور را می توان کارخانه ی کشمش اردکانی در استان قزوین دانست. این کارخانه، با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و بروز، توانسته است نام خود را به عنوان برندی شناخته شده در این زمینه تبدیل کند

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کشمش | صادرات کشمش به عراق

ارقامی از انگور جهت کشمش مناسبند که دارای خصوصیات زیر باشند : درصد بالای قند، گوشتی بودن حبه، بدون هسته بودن یا دارای هسته کوچک، نرم بودن بافت، یکنواخت بودن اندازه حبه، سریع خشک شدن حبه. البته ارقامی از انگور که دارای دانه و قند بسیار زیاد هستند نیز جهت تهیه نوعی کشمش به نام مویز استفاده می شوند. مهمترین ارقام انگور که برای کشمش مناسبند عبارتند از : بیدانه سفید (کشمش یا سلطانی)، بیدانه قرمز (قرمزی اوزوم)، عسگری سفید، پیکانی، دسته چین، تبرزه و ... مهمترین ارقامی که در جهان برای کشمش استفاده می شود عبارتند از: تامسون سیدلس (Thomson Seedless) که در گویش های مختلف به Sultanina، Sultanich، Keshmesh، Soltana معروف است. موارد مصرف کشمش عبارت است از : خشکبار و تنقلات ، مصرف غذايي (پلویی)، صنعت شیرینی و شکلات، کارخانه های آب میوه و کنسانتره، تولید سرکه و شیره انگور و ضایعات آن برای خوارک دام و زنبور عسل به مصرف می رسد. انواع کشمش عبارت است از : 1) کشمش آفتابی (Raisin) : خشک شده انگور بی دانه در آفتاب که به رنگ قهوه ای است2) کشمش تیزابی یا سبزه یا قلمی (Sultana) : خشک شده انگور بی دانه آغشته با روغن استرالیایی در آفتاب که رنگ آن قهوه ای روشن تا قهوه ای خرمایی است. 3) کشمش سبزه انگوری یا زرد یا دودی (Golden Brench): خشک شده انگور بی دانه با دود گوگرد در سایه که رنگ ان زرد کهربایی است. 4) مویز (Raisins) : خشک شده سایر انواع انگور که دارای هسته است. 5) کشمش Currantus : خشک شده انگور یاقوتی.در جهان مواهب و منابعی بسیاری وجود دارند که انسان برای رفاه هر چه بیشتر خود از آنها استفاده می کند . میوه ها یکی از انواع بیشمار این منابع هستند که در گونه های مختلف و مزه های متفاوت و لذیذ در اختیار انسان قرار دارند . همانگونه که همه‌ی ما می‌دانیم میوه ها سرشار از ویتامین‌ها و منابع مغذی هستند و برای سلامت جسم و روح بسیار مفید و ضروری می‌باشند. انگور نمونه‌ای از بهترین میوه‌هاست که به خاطر طعم لذیذ و دوست داشتنی که دارد در بین اکثریت مردم طرفدارن بسیاری دارد . انگور گونه‌های متفاوت و متنوعی دارد و به صورت خام استفاده می‌شود . انگورها را به‌ صورت نوشیدنی نیز مصرف می‌کنند که ماءالشعیر و دلستر  نمونه‌ای از نوشیدنی است که از انگور به دست می‌آید . کشمش نیز از دیگر محصولاتی است که از انگور به دست می‌آید. کشمش فرآوری انگور خشک شده است که با روش‌های مختلفی تولید و تهیه می‌شود .کشمش در کنار چای و در تنقلات با نخودچی و در بعضی مواقع درکنار پلو به مصرف مصرف کنندگان می‌رسد.     کشمش‌ها با توجه به نوع انگور و روش‌ها و شرایط خشک کردن و مواد افزودنی مجاز اضافه شده به آن انواع متعددی دارند. کشمش سرشار از آهن ، پتاسیم ، کلسیم و ویتامین گروه ب است و با خواص آنتی اکسیدانی که دارد از تخریب سلولی جلوگیری می‌کند . بنابراین اگر این محصول از انگور نامرغوب و در شرایط نامناسب تولید شود دیگر از خواص فوق محروم می‌شود و تبع آن خریدار کمتری نیز خواهد داشت ‌. بسیاری از تولیدکنندگان به نام و معتبر کشمش علاوه بر تولید این محصول با بهترین کیفیت و ارائه آن در کشور به صادرات کشمش نیز پرداخته‌اند. مراحل صادرات خشکبار:صادرات خشکبار جزو پرسودترین تجارت ها در دنیا است و صادرکنندگان خشکبار ایران جزو ثروتمند ترین تجار هستند. اقلام خشکبار شامل پسته,کشمش,خرما,مغز گردو و پسته و میوه های خشک میباشدو هر کس بخواهد صادر کننده خشکبار باشد باید ایین نامه و ضوابط آن را بداند تا در کار خود موفق شود.

فروش کشمش
کانال تلگرام